Справу про звільнення Парасковії Дворянин розглядатиме Верховний Суд.

 

Верховний Суд відкрив провадження за скаргою фракції «Самопомочі» у Львівській обласній раді про звільнення з посади першого заступника голови Львівської облради Парасковії Дворянин.

 

Про це вона повідомила сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції, передає Щоденний Львів.

 

«Ми отримали ухвалу касаційного адміністративного суду про те, що Верховний Суд відкрив провадження за нашою скаргою», – сказала депутат Львівської обласної ради від фракції «Самопомочі» Парасковія Дворянин.

 

У квітні минулого року депутати Львівської облради визнали роботу Парасковії Дворянин незадовільною та усунули її з посади першого заступника голови ЛОР. За таке рішення проголосували 53 депутати, утрималися сім та троє висловили свою незгоду. Голосування було таємним.

 

Однак голова Львівської обласної організації «Об’єднання "Самопоміч"» Парасковія Дворянин не погодилася з цим рішенням та звернулася до суду.

 

Суд першої інстанції визнав рішення депутатів Львівської облради неправочинним. Проте облрада опротестувала те рішення. І вже 15 лютого цього року Львівський адміністративний суд рішення суду первинної ланки скасував.

 

«На сьогодні Верховний Суд витребував усі ухвали та матеріали за цією справою. І зараз ми чекаємо на дату, коли розпочнеться розгляд справи», – сказала Парасковія Дворянин.

14.05.2018