Росія перекинула на окуповану територію партію нових керованих снарядів.

 

В окуповану Донецьку область з території Росії доставлено партію 152-мм керованих снарядів «Краснополь» та лазерні цілевказівники-далекоміри, повідомили в Міноборони України з посиланням на Головне управління розвідки, передає Тиждень.ua.

 

«На озброєння окремої артилерійської бригади, дислокованої на тимчасово окупованій території у Донецькій області, з території Росії доставлено партію 152-мм керованих снарядів "Краснополь" та лазерні цілевказівники-далекоміри. У зв’язку з цим, з особовим складом артилерійських підрозділів з’єднання російсько-окупаційних військ проводяться додаткові заняття щодо підготовки до застосування нового озброєння у бойових умовах», – ідеться в повідомленні.

 

За даними розвідки, командування Збройних сил РФ продовжує використовувати окуповані території Донбасу як полігон для випробування нових і модернізованих зразків озброєння та військової техніки.

 

«Командування окупаційних військ організовує їх застосування у бойових умовах із залученням представників російських підприємств – розробників зброї. У результаті в інтересах ЗС РФ напрацьовується досвід для подальшого удосконалення як нових зразків озброєння, так і тактики їх застосування», – наголосили в Міноборони.

04.05.2018