В Академії мистецтв презентують журнал «Образотворче мистецтво».

 

Сьогодні, 25 квітня, у Музеї Львівської національної академії мистецтв відбудеться презентація журналу «Образотворче мистецтво» Національної спілки художників України, передає ukraineartnews.com.

 

«Журнал від початку існування зазнав численних трансформацій – змінював назви, обсяг, періодичність, творчі підходи. Незмінним залишається головне завдання – забезпечити якісну теоретичну платформу для осмислення сучасного мистецтва. Сьогодні «Образотворче мистецтво» не просто реагує на мистецькі процеси та висвітлює ті чи інші події, а розвиває, стимулює та створює нове культурно-мистецьке середовище, прагне зосередити увагу на критичному аналізі визначальних тенденцій соціокультурної сфери», – ідеться в повідомленні.

 

За словами видавців, «Образотворче мистецтво» – якісне інформаційне середовище «про художників і для художників», що дає змогу отримати цілісне й доволі повне відображення мистецької ситуації та розширити межі спілкування, робить процес обміну думками доступнішим і зрозумілішим. У презентації візьмуть участь головний редактор журналу Олександр Федорук, редактор Володимир Петрашик та інші. 

 

В рамках презентації відбудеться круглий стіл на тему «Образотворче мистецтво» в українському художньому просторі». Головними напрямками дискусії зазначені теми «Вимір сучасності», «Національна традиція і глобалізація», «Проблеми та перспективи мистецької освіти».

 

Початок заходу – о 16-й год.

25.04.2018