Розроблятиме проектну документацію для сміттєпереробного заводу фірма «Комфортбуд».

 

19 лютого ЛКП «Зелене місто» оголосило тендер на розроблення проектної документації для майбутнього будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів. За результатами відкритих торгів переможцем було визначено ТОВ «Інститут проектування "Комфортбуд"» (м. Львів), інформує прес-служба ЛМР.

 

Цей тендер проведено згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», з використанням єдиної системи електронних публічних закупівель ПроЗорро (ProZorro).

 

У тендері також взяли участь ще два підприємства з м. Львів та м. Рівне. За результатами розгляду тендерних пропозицій було визначено, що пропозиція ТОВ «Інститут проектування "Комфортбуд"» відповідає вимогам тендерної документації, а підприємство має необхідний досвід виконання аналогічних робіт та відповідає визначеним кваліфікаційним критеріям.

 

«Загалом, це є принципово важливо для подальшого розвитку проекту, що цей тендер відбувся. При підготовці тендерної документації та визначені кваліфікаційних критеріїв ми керувалися в тому числі професійними консультаціями від французької компанії Egis та вимогами до проектів, що фінансуються за кошти ЄБРР. Можливо, цим можна пояснити невелику кількість учасників, які взяли участь. Окремо хотілося б відзначити, що саме львівська компанія продемонструвала повну відповідність кваліфікаційним вимогам та надала найбільш конкурентну пропозицію», – зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

15.03.2018