Молодий композитор виграв президентський ґрант на свій музичний проект.

 

25-річний львівський композитор Назар Скрипник виграв президентський грант на втілення музичного проекту «451». На його реалізацію митець отримав 85 тисяч гривень, передає ЛП.

 

Проект «451» – це сучасний музичний твір, на який його надихнув роман-антиутопія Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом».

 

«На переконання Рея Бредбері, відмова від процесу пізнання за допомогою книг на користь звичайного споживання продуктів розваг, яке пропонує  телебачення, призводить до втрати людиною критичного мислення і перетворення її на маріонетку. І тут я як митець цілком згоден із позицією Бредбері. Власне кажучи, це була перша причина, чому я звернувся до цієї теми», – зазначив Назар Скрипник.

 

Свій твір композитор створив для симфонічного оркестру, live-електроніки та перформансу.

 

«Це напрямки, які мене зараз особливо цікавлять», – додає композитор.

 

«451» буде вперше презентований у жовтні цього року на міжнародному  фестивалі сучасної музики «Контрасти». Почути музичний твір можна буде у Львівській філармонії – саме на її базі Назар Скрипник створюватиме свій  твір.

 

Загальна сума гранту, який виграв львівський композитор, – 85 тисяч гривень. За словами Назара Скрипника, цих коштів буде достатньо, щоб покрити усі видатки та витрати на гонорари.

01.03.2018