Олімпійський комітет України перепросив за коментар про паралімпійців

 

Національний олімпійський комітет України просить пробачення за образливий коментар свого адміністратора на офіційній сторінці НОК у Facebook у бік паралімпійців. Напередодні адміністратор написав у переписці на платформі FB, що досягнення національної олімпійської команди та паралімпійців недоречно порівнювати через те, що Паралімпіада – це радше фестиваль із соціальною метою, аніж спортивний турнір.

 

"Національний олімпійський комітет України приносить свої вибачення з приводу розміщеного коментаря на сторінці НОК у соціальній мережі Facebook, який не відображає загальної позиції організації та виник через суб’єктивну помилку відповідальної особи", – ідеться вже в офіційному коментарі НОКу.

 

"Олімпійська команда України на XXIII зимових Олімпійських іграх передає естафету своїм колегам, які будуть захищати з 9 по 18 березня честь нашої країни на XII зимових Паралімпійських іграх в Пхьончхані!" – зазначили в комітеті.

 

"Олімпійська і паралімпійська родини – завжди разом! Перемоги українських спортсменів на будь-яких спортивних аренах є приводом для радості і гордості мільйонів українців! Олімпійці і паралімпійці завжди радіють перемогам одне одного та щиро вітають своїх колег!" – запевнили в НОК.

 

Олімпійська збірна України побажала переможного виступу паралімпійській збірній України за Зимових іграх.

 

Напередодні під одним із дописів Національного олімпійського комітету у Facebook виникла дискусія: один із користувачів закинув команді, що вона виступає значно гірше, ніж паралімпійці. У відповідь на це від НОКу написали: "При всій повазі, але порівнювати паралімпійців з олімпійцями некоректно. Паралімпійські ігри – це суто соціальний, а не суто спортивний проект, це більше фестиваль, аніж ігри".

 

Згодом цей коментар видалили.

 

 

27.02.2018