Підгрушну не поставили на естафету з біатлону.

 

Тренерський штаб оголосив склад української команди на жіночу естафету Олімпіади-2018, котра почнеться сьогодні, 22 лютого, о 13:15. "Синьо-жовті" змагатимуться у складі Ірини Варвинець, Віти Семеренко, Юлії Джими й Анастасії Меркушиної. Це останній наш шанс на медалі Зимових ігор.

 

Остаточну заявку оголосив на тренуванні нашої команди у Пхьончхані старший тренер жіночої збірної Урош Велепец, повідомляє проект UA:Біатлон.

 

 

На жаль, у гонці не братиме участі найтитулованіша нинішня українська біатлоністка тернополянка Олена Підгрушна. Нагадаємо, саме Підгрушній українська олімпійська команда довірила нести національний прапор на церемонії відкриття Зимових ігор.

 

Олена не змогла набрати форму до початку гонки й не брала участі в жодному старті Пхьончхана, зокрема й у індивідуальних гонках. "Ми дивилися на неї тут, але вона хворіла дуже багато і зараз не в найліпшому стані. На контрольному тренуванні вона програла Насті [Меркушиній], тому зараз ліпше не ризикувати", – сказав Урош.

 

Сама Підгрушна ще декілька днів тому висловила сумнів у готовності вийти на старт. "На Олімпійських іграх не може бути ризику заради ризику", – сказала Олена в одному з інтерв'ю. Підгрушна розповіла, що почувається добре, але припустила, що партнерки по команді є сильнішими.

 

Підгрушна пообіцяла продовжувати спортивну кар'єру

 

У сьогоднішній естафеті гонку почне Варвинець. "Упевнений, що вона не упустить лідерів далі, ніж на 20 секунд", – сказав Урош Велепец, згідно з повідомленням Федерації біатлону України.

 

На другій ланці естафету перейме Семеренко. "Вона відпочила і зможе поборотися. Другий етап завжди "найсильніший" і біжать його швидкі дівчата", – прокоментував тренер.

 

Далі – Джима, вкінці – Меркушина.

 

"Настя [Меркушина] – спортсменка, яка швидко стріляє, як і [Варвинець]. Під час вітряної погоди їм важко дається стрільба, тому що доводиться працювати не в своєму темпі, і це збиває. Звичайно, Олімпіада – це велике навантаження, присутній психологічний тиск, але, думаю, Настя впорається, вона – молодець", – додав коуч.

 

Урош Велепец пообіцяв боротьбу. "Виступати для галочки – це не про українську команду. Ми приїхали сюди боротися. Може, поки не змогли цього показати", – затявся Велепец.

 

22.02.2018