Підприємцеві, в якого місто замовило піротехнічне шоу, оголосили про підозру через травмування петардою дівчини.

 

Прокуратура повідомила про підозру івано-франківському підприємцеві, який надавав послуги з організації піротехнічного шоу на відкритті головної ялинки Івано-Франківська, під час якого важко травмувалася місцева студентка, про це інформує місцева прокуратура.

 

Встановили, що під час урочистого відкриття новорічної ялинки підприємець допустив для проведення піротехнічних робіт працівників, які були необізнаними зі заходами безпеки.

 

Внаслідок чого на Вічевому майдані було травмовано одну з глядачок піротехнічного шоу – студентку місцевого вишу. Дівчина не бачить на ліве око й досі перебуває у лікарні.

 

Підприємцеві повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 272 «Порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою».

 

За це порушення йому загрожує покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

16.01.2018