Львову повернули ще одне приміщення, вкрадене за схемами «Афери століття».

 

У Львові прокуратура домоглася повернення у комунальну власність приміщення, втраченого через «Аферу століття», повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

 

Ідеться про нежитлове приміщення площею понад 1000 кв. м і вартістю понад 10 млн грн на вул. Тесленка, 2 у Львові.

 

«Рішенням господарського суду Львівської області задоволено позов органів прокуратури області в інтересах держави (в особі Львівської міської ради) до фізичної особи.

 

Так, скасовано запис про державну реєстрацію права власності цієї особи на об’єкт нерухомого майна, а також витребувано його на користь територіальної громади м. Львова», – ідеться в повідомленні.

 

Суд погодився з позицією прокурора про те, що Львівська міська рада, як дійсний власник будівлі на вул. Тесленка, 2 у Львові, а також Управління комунальної власності Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, як орган, уповноважений управляти майном львівської громади, не передавали іншим особам майнові права на спірне майно (шляхом приватизації або іншого відчуження), а тому таку нерухомість слід вважати такою, що вибула з володіння власника поза його волею.

 

Судове рішення виконано, майно повернуто власнику – місту.

 

Як повідомляв Z, про «Аферу століття» у Львові стало відомо у 2016 році. Через незаконні дії нотаріусів та підробку документів кількадесят приміщень, переважно у центральній частині міста, що перебували у комунальній власності, раптом опинились у приватних руках.

03.10.2018