Потребуючих запрошують на Святу вечерю та Різдвяний обід.

 

У переддень Різдва, 6-го січня, люди, які через певні життєві обставини не можуть відчути духовної атмосфери Різдва у родинному колі, матимуть нагоду спільно скуштувати традиційні святвечірні страви, повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, передає прес-служба ради.

 

Різдвяні святвечори для потребуючих цьогоріч організовують Український католицький університет, Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, Спільнота взаємодопомоги «Оселя», БФ «Справа Скарбека».

 

На Різдво, 7 січня, вже традиційно у храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбудеться різдвяний обід. Його організовує Спільнота святого Егідія.

 

Святвечір в Українському католицькому університеті (вул. Хуторівка, 35-а, приміщення філософсько-богословського факультету) організують орієнтовно для 300 потребуючих. О 14 год. 6 січня відбудеться спів різдвяних колядок, о 15-й – святкове богослужіння, а о 16-й розпочнеться вечеря.

 

Святвечір для потребуючих від БФ «Справа Скарбека» (в приміщенні за адресою вул. Клепарівська, 33, поруч із готелем «Власта») організовують для понад 50 потребуючих. Початок – о 14 год.

 

Святвечір в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб (вул. Кирилівська, 3-а) організовують орієнтовно для 35-40 осіб, які отримують в Центрі соціальні послуги. Початок – о 19 год.

 

Святвечір від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» відбудеться у приміщенні Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). Початок – о 15 год.

 

Також на Різдво Христове, 7-го січня, потребуючі зможуть скуштувати різдвяні страви за святковим обідом, що його традиційно організовують храм Покрови Пресвятої Богородиці та Міжнародна мирянська Спільнота святого Егідія. О 15 год. у храмі (вул. Личаківська, 175) цьогоріч за різдвяні столи сядуть близько 300 потребуючих.

02.01.2018