До кінця року «Львівводоканал» збудує резервну гілку водопроводу.

 

Інженерна комісія Львівської міської ради погодила виділення 1 млн грн ЛКП «Львівводоканал» для закільцювання Магерицького і Золочівського водогонів, аби у разі аварії на золочівській магістральній лінії не припиняти водопостачання у Личаківський район Львова, повідомив заступник голови комісії Віталій Свінціцький, передає Форпост.

 

На засіданні був присутній керівник ЛКП «Львівводоканал» Валентин Вольський, який доповів депутатам про стан магістральних водогонів.

 

«Завдяки закільцюванню – а для цього треба прокласти 400 метрів мережі у районі вулиці Старознесенської – утвориться така собі резервна гілка. Якщо станеться аварія на Золочівському водогоні, мешканці Личаківського району зможуть отримувати воду з Магерова.

 

Роботи обіцяють провести вже до кінця року. Також, за словами керівника «Львіводоканалу», вони подали фінансову пропозицію на виділення з бюджету у наступному році 57 млн грн на заміну водопровідних труб на аварійних ділянках магістральних мереж, де проблем найбільше. Особливо критичною називають ділянку Винники-Львів (Кривчиці), де щодня фіксуються прориви», – розповів Віталій Свінціцький.

 

Комісія радить депутатам під час засідання сесії підтримати обидві пропозиції, аби максимально запобігти критичним і надзвичайним ситуаціям із водопостачанням у Львові.

19.12.2017