Львів'янам презентували «Алісу в країні див» з доповненою реальністю.

 

Під час фестивалю «Місто, що надихає» у Львові презентували унікальне видання «Аліси в країні див» з доповненою реальністю, передає прес-служба ЛМР.

 

Автори ідеї та розробники познайомили маленьких читачів з унікальною книгою та персонажами, які оживають прямо на її сторінках.

 

«Ми хочемо, аби діти читали книжки. Проте сьогодні вони більше тяжіють до мультфільмів, комп’ютерних  ігор та ґаджетів. Щоб заохотити представників нової генерації до читання, ми створили видання з доповненою реальністю, що відкриває нові можливості взаємодії з книгою. Відтепер її можна не тільки читати, а й дивитись міні-мультфільми. З іншого боку, ми прагнули об’єднати покоління, допомогти дідусям і бабусям, батькам стати "модними" в очах дітей та принести в ритуал сімейного читання елемент справжньої магії. Тому наша "Аліса в країні див" – це унікальний продукт, який окрім розважальної та пізнавальної ролі, несе ще і соціальну функцію», – зазначив продюсер книги Едуард Ахрамович.

 

Розробником інноваційної складової книжки стала компанія Live Animation Corp.

 

«Цей проект був для нас особливим, адже книга унікальна, вона розширює кордони людської свідомості. За допомогою інноваційних технологій ми прагнули візуалізувати ті чари, якими вона наповнена. І мені дуже подобається результат. Ця "Аліса в країні див" дійсно унікальна, адже насичена справжньою магією. Завдяки поєднанню традиційної форми друкованої книги та високих технологій ми розширили діапазон її застосування. Тепер книгу можна не тільки читати, а й дивитись», – зазначив засновник компанії Live Animation Corp Андрій Тимошенко.

 

«Оживити» ілюстрації і подивитися мінімультфільм можна за допомогою спеціального додатку WONDERLAND – AR. Розпізнати «оживаючу» картинку допоможе спеціальний значок із кроликом, що біжить. Аби побачити «магію» у дії, завантажте додаток WONDERLAND – AR на планшет або смартфон, наведіть на картинку з позначкою – і герої книги «оживуть» прямо на її сторінках. Дива почнуться вже на обкладинці.

12.12.2017