Водопостачання у Личаківському районі відновлене частково.

 

Станом на 9 год. водопостачання Личаківського району міста відновлено, проте не повністю, повідомили в ЛМКП «Львівводоканал», передає прес-служба ЛМР.

 

Вода не надходить у район вулиць, розташованих поблизу Високого Замку, є локальні проблеми на вулицях Ірини Вільде, Дорога Кривчицька, Лисенка, Теліги. На вказаних вулицях працює 6 водовозок.

 

«Вода до міста надійшла ще вночі. Зараз ми займаємося розповітренням системи, налагодженням оптимального гідравлічного режиму функціонування мережі. За нашими прогнозами, до 14 години дня нам вдасться досягти нормального стану водопостачання», – повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал».

 

Водовозки для мешканців (станом на 9 год.) розташовані за такими адресами: вул. Лісна – Лисенка, вул. Довбуша – Кривоноса, вул. Ніжинська – Мучна, вул. Грицая – О.Теліги, вул. Ніщинського – Дорога Кривчицька, вул. І.Вільде.

 

Як повідомляв Z, у ніч на 9 грудня трапилась аварія на водогоні, внаслідок якої без води залишились мешканці 80 вулиць у Личаківському районі.

11.12.2017