Військові пенсіонери розповіли, чому вийшли на пікет.

 

Як повідомляв Z, сьогодні, 5 грудня, біля Львівської облради пікет організували колишні військовослужбовці та працівники правоохоронних органів, які вийшли на пенсію.

 

Їх зібралось понад тисячу, передає Zaxid.net.

 

Пенсіонери виступають проти перерахунку їм пенсій з 1 січня 2018 року за новою методикою, запропонованою Мінсоцполітики у законопроекті, що його завтра розглядатиме Верховна Рада.

 

Як повідомив учасник акції, колишній начальник штабу цивільної оборони Львівщини Дамір Шафігшуллін, у разі ухвалення законопроекту Мінсоцполітики база для обрахунку пенсій буде звужена.

 

«Військовослужбовцям розраховують пенсію, враховуючи посадовий оклад, надбавки за звання, за вислугу років, за особливості проходження служби, за секретність і за класність. Мінсоцполітики пропонує здійснити перерахунок пенсій, враховуючи лише посадовий оклад, надбавку за вислугу років та звання. База обчислення зменшується наполовину. Крім того, хочуть запровадити коригуючі коефіцієнти. Внаслідок такого перерахунку пенсії у колишніх військовослужбовців зменшаться», – заявив він.

 

За словами Даміра Шафігшулліна, військові-пенсіонери вимагають провести їм перерахунок пенсій, не змінюючи вимоги ст. 34 і 64 закону №2262 та керуючись постановами уряду №704 від 30.08.17 та №988 від 11.11.2015.

 

Вимоги учасників акції передали депутатам Львівської облради, які мають намір ухвалити під час сьогоднішньої сесії відповідне звернення до органів центральної влади.

05.12.2017