Близько 30 чоловіків проривались до кабінету Андрія Садового з вимогою його відставки.

 

Сьогодні, 4 грудня, близько 30 людей з різних громадських організацій намагались потрапити до кабінету міського голови Львова. Вони, як і у п’ятницю, 1 грудня, вимагали відставки Андрія Садового та пояснень щодо скандальної мапи на безпековому форумі, передає Zaxid.net.

 

На місці події присутні муніципальна варта та поліція, також очікують прибуття слідчо-оперативної групи Галицького відділу поліції міста.

 

Андрій Садовий, який перебуває на робочому місці, пообіцяв вийти до журналістів та протестувальників у малу сесійну залу, якщо вони поводитимуться спокійно.

 

Як повідомляв Z, 1 грудня, низка членів різних ГО зібралися під приймальнею міського голови Львова. Усі вони вимагають відставки Андрія Садового та покарання організаторів Львівського безпекового фуруму, відповідальних за скандальну мапу. У блокуванні взяли участь представники ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Допомога армії України», ГО «Побратими України», ГО «Будуємо Україну разом», УНСО, «Правий сектор» та інші.

 

Тим часом голова ЛОДА Олег Синютка звернувся до СБУ, звинувативши організаторів безпекового форуму в сепаратизмі. Там пообіцяли провести розслідування. Автори мапи, що викликала дискусії, пояснили свою позицію і висловили здивування інцидентом.

04.12.2017