Поліція повторно ініціюватиме екстрадицію з Німеччини лікаря-хабарника.

 

Тернопільська поліція повторно ініціюватиме екстрадицію з Німеччини колишнього головного лікаря районної лікарні Ігоря Вардинця, який після затримання на хабарі в 200 тис. грн втік із України, інформує сектор комунікації ГУ Нацполіції в Тернопільській області.

 

Ігор Вардинець ще у квітні 2015 року отримав неправомірну вигоду в сумі 200 тис. грн. Після цього він під приводом операції на серці покинув Україну. Правоохоронці неодноразово просили в Німеччини його екстрадиції, проте там відмовляли, посилаючись на можливе погіршення стану здоров’я обвинуваченого у хабарництві лікаря.

 

Нещодавно на одному з тернопільських сайтів з’явилася заява Ігоря Вардинця про те, що поліція перешкоджає йому у поверненні в Україну для відстоювання своїх прав.

 

У поліції спростували інформацію про те, що перешкоджають фігурантові кримінальної справи повернутися в Україну.

 

«Заяви фігуранта про перешкоджання правоохоронцями його поверненню не відповідає дійсності. Після офіційного підтвердження одужання колишнього головного лікаря слідчі вкотре клопотатимуть про його повернення в Україну для обрання запобіжного заходу та завершення досудового розслідування», – зазначили у поліції.

14.11.2017