На Личакові поховали Ларису Крушельницьку.

 

Сьогодні, 14 листопада, львів’яни прощалися з відомою археологинею, професоркою і докторкою історичних наук Ларисою Крушельницькою.

 

Поховали її на Личаківському цвинтарі у родинному гробівці. Провести Ларису Крушельницьку в останню путь прийшли родичі, колеги та багато львів’ян, пише Дивись.Інфо.


У Львові попрощались з Ларисою Крушельницькою. Фото: Дивись.Інфо.

Чин похорону Лариси Крушельницької у церкві Святої Трійці. Фото: ЗіК.
 

Лариса Крушельницька відійшла у віці 89-ти років. Вона була відомою далеко за межами Львова, адже успішно  займалася історичними дослідженнями й археологією і присвятила багато років життя ЛНБ ім. В.Стефаника, яку очолювала з 1991 року.

 

Лариса Крушельницька була єдиною в світі жінкою-археологом, яка організувала й успішно провела понад 50 наукових експедицій. За роки життя вона написала 206 наукових досліджень, із яких понад 150 були опубліковані. Як доктор історичних наук, Лариса Крушельницька досліджувала археологію бронзового і ранньозалізного часу Центральної та Східної Європи. Відкрила і досліджувала близько 60-ти пам’ятників минулого, що принесло їй визнання не лише в Україні, а й за кордоном.

14.11.2017