Голова ДПСУ вважає, що РФ викрала прикордонників для помсти за арешт двох російських "феесбістів".

 

Державна прикордонна служба України вирішила обмежити кількість прикордонних консультативних зустрічей з росіянами через викрадення двох прикордонників на Сумщині.

 

Про це сказав голова Держприкордонслужби Петро Цигикал у коментарі аґенції "Українські новини".

 

Він зазначив, що постійне проведення прикордонних консультативно-представницьких зустрічей сусідніх держав є звичайною світовою практикою, але в умовах непередбачених дій РФ все ж вирішили лімітувати подібні контакти.

 

"Ми вирішили обмежити ці зустрічі на рівні керівників [прикордонслужб], щоб вберегти менш підготовлений персонал", – повідомив голова відомства.

 

З його слів, саме під час проведення такої консультативної зустрічі росіяни й захопили в полон двох прикордонників Сумського загону.

 

При цім Цигикал допускає, що російські силовики могли і не заходити на територію України, а викрасти українських прикордонників безпосередньо на кордоні.

 

Державна прикордонна служба пов'язує викрадення росіянами двох прикордонників у Сумській області з арештом двох російських прикордонників у Херсонській області.

 

"Моя думка – що ці події пов'язані", – заявив Цигикал.

 

Голова Держприкордонслужби наполягає, що українські прикордонники були викрадені на українсько-російському кордоні. Зокрема в їх службовому автомобілі був знайдений верхній одяг, який вони залишили, йдучи на короткострокову консультативну зустріч з російськими прикордонниками.

 

10.10.2017