Поморянський замок рятуватимуть за 8 млн грн.

 

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації 13 вересня уклав договір з колективним підприємством «Центр комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів на виконання першочергових аварійно-відновлювальних робіт та реставрації замку-палацу в смт Поморяни (Золочівський район), пишуть Наші гроші з посиланням на ProZorro.

 

Сума договору становить 8,2 млн грн.

 

Згідно з технічним завданням, переможець очистить будівлю від дерев та кущів, укріпить фундамент, змурує зруйновані стіни, встановить тимчасові кріплення для віконних прорізів та залатає дах. Наразі замок перебуває в аварійному та напівзруйнованому стані, збережені лише два двоповерхові корпуси та кругла кутова вежа.

 

Крім цієї фірми, участь у торгах брали: ПП «Думна», ПП «Промтехімпекс» та ТОВ «Вест білдінг груп». Первинна (9,8 млн грн) та остаточна (8,2 млн грн) пропозиції КП «Центр комплекс» була найдешевшими. Ціна робіт є майже на 21% нижчою, ніж очікувана вартість. Згідно з розрахунковою ціною, витрати фірми на зарплату працівникам сягнуть 1,4 млн грн (17% від суми), а прибуток — 130 тис. грн (1,5%).

 

Колективне підприємство «Центр комплекс» належить Львівській обласній асоціації інвалідів Всеукраїнській організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

20.09.2017