У МВС попередили про виклики на допити учасників учорашного прориву кордону.

 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сподівається, що прокуратура підтримає обвинувачення Нацполіції у справі прориву державного кордону України в КПП «Шегині» на Львівщині, що сталось учора, 10 вересня. Учасників порушення закону викликають в правоохоронні органи для свідчень.

 

Про це Арсен Аваков написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

 

Як повідомляв Z, поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 332 ККУ («Незаконне переправлення осіб через державний кордон»).

 

«Розпочалось розслідування і формальна процедура збору фактів і доказів. Це «тяжка» стаття. Упевнений, прокуратура нас підтримає. Як і суди», – зазначив Арсен Аваков.

 

Він наголосив, що кожен учасник прориву кордону і нападу на правоохоронців буде встановлений і покараний згідно зі законом.

 

«Саакашвілі і всі, хто незаконно перейшов кордон, необхідно обрати з двох варіантів: прибути в ПП «Шегині» і пройти процедуру оформлення або прийти в підрозділ Міграційної служби. Усім учасникам «прориву», зокрема і народним депутатам, потрібно з’явитись в поліцію для надання свідчень», – заявив міністр.

 

Зазначимо, що ідеться про екс-главу СБУ Валентина Наливайченка та нардепів Юлію Тимошенко, Сергія Власенка, Юрія Дерев’янка, Павла Костенка і Дмитра Добродомова, повідомив радник глави МВС Антон Геращенко.

11.09.2017