Державна прикордонна служба України попереджає подорожуючих про можливі незручності на митному пункті пропуску «Краківець» на ЛЬвівщині через заплановані масові акції у зв'язку з приїздом Міхеіла Саакашвілі, інформує прес-служба ДПСУ.
«Окремі політичні партії та депутати анонсують проведення 10 вересня поблизу пункту пропуску «Краківець» масових акцій.
У зв’язку з цим, протягом 9-12 вересня, Державна прикордонна служба України рекомендує обрати інші маршрути руху задля уникнення ймовірних незручностей», – ідеться в повідомленні.
Тим, хто планує бути учасником акцій на кордоні, прикордонники нагадують про дію особливого режиму.
10 вересня очікується приїзд Міхеіла Саакашвілі та його спроба перетнути кордон України у ПП «Краківець» після того, як Президент Петро Порошенко позбавив його українського громадянства.
08.09.2017