СБУ затримала адміністратора проросійських web-груп.

 

Служба безпеки України затримала на Львівщині адміністратора груп у соціальних мережах "ВКонтактє" та "Однокласснікі", котрий займався поширенням контенту з закликом до повалення державного ладу в Україні та зазіхання на територіальну цілісність держави.

 

Про це йдеться у повідомленні СБУ.

 

Служба безпеки стверджує, що діяльність розпорядника цих груп курували з Росії. "На Львівщині за завданням російський кураторів антиукраїнський пропагандист створив розгалужену мережу веб-ресурсів та спільнот у соціальних мережах ‒ понад два десятки сторінок. На них чоловік розміщував заклики до захоплення державної влади та поширював антиукраїнські матеріали на підтримку військової агресії РФ проти нашої країни", – йдеться у повідомленні.

 

Загалом СБУ в своєму прес-релізі пише про затримання у серпні кількох адміністраторів подібних сторінок із дев'яти областей.

 

"Оперативники СБ України задокументували, що агітатори, яких фінансували куратори з російських спецслужб, отримали завдання активізувати антиукраїнську пропаганду саме напередодні Дня Незалежності. Основним завданням кремлівських інформаційних найманців було створення картинки несприйняття центральної влади у декількох регіонах країни. Зловмисники, за вказівкою російських кураторів, зокрема, публікували заклики до повалення конституційного ладу, державної влади та порушення територіальної цілісності в країні", – йдеться у повідомленні.

 

29.08.2017