Щонайменше 36 людей загинуло внаслідок аварії на залізниці.

Ще 123 особи отримали поранення.

 

 

Трагедія трапилася в районі Хоршід, у передмісті Олександрії на півночі Єгипту. Два потяги зіткнулися між собою. За даними місцевих ЗМІ, один з потягів їхав з Каїра, інший – з міста Порт Саїд. За фактом інциденту прокуратура Єгипту розпочала розслідування.

 

На відеокадрах з місця події видно, що один із потягів частково перекинувся. На місці аварії працюють рятувальники. Поранених відвезено до місцевих шпиталів. Про це повідомив телеканал RTE з покликом на Міністерство охорони здоров'я Єгипту.

 

За попередніми даними Міністерства транспорту Єгипту, один з потягів перекинувся через технічний дефект, інший врізався в нього на великій швидкості.

 

Зіткнення потягів у Єгипті з великим числом жертв – явище не рідкісне. Так, у 2013 році десятки людей загинули після того, як потяг врізався в мікроавтобус й інші автомобілі на залізничному переїзді на південь від Каїра. Багато загиблих чотири роки тому були родичами, котрі поверталися з весілля. А в залізничній катастрофі 2002 року загинуло понад 360 людей.

11.08.2017