Міський голова Конотопа подолав пішки 250 км, аби передати звернення Президентові.

 

Міський голова Конотопа, член партії "Свобода" Артем Семеніхін передав в Адміністрацію президента текст подання до Верховної Ради про призначення позачергових виборів міської ради. Бурмистер ішов до Києва пішки, аби привернути увагу громадськості до проблем у Конотопській раді.

 

Про це повідомляє аґенція "Укрінформ"

 

"Ми вимагаємо, щоб Президент особисто узяв під особистий контроль це питання, адже у нього є велика фракція у Верховній Раді та фракція в міській раді. Крім того, він може зателефонувати губернатору та дати вказівку, щоб фракція БПП-"Солідарність" прийшла завтра на сесію та проголосувала соціально важливі рішення", – сказав Семеніхін.

 

У зверненні бурмистер нарікає, що міська рада протягом п’яти місяців не вирішує життєво необхідних для забезпечення життєдіяльності міста питань, зокрема виділення коштів на капітальні ремонти низки об’єктів міської інфраструктури, зарплати бюджетникам, допомогу хворим дітям.

 

"Вседозволеність і безкарність більшості депутатів Конотопської міської ради підривають довіру суспільства до порядку забезпечення законності, захисту прав і свобод громадян від злочинних посягань, порушує громадську безпеку та загострює суспільну ситуацію. Як наслідок, громада міста фактично має паралізований і бездіяльний орган місцевого самоврядування", – скаржиться Семеніхін.

 

Міський голова вважає, що є всі законні підстави призначити позачергові вибори, аби сформувати новий склад представницького органу, який виконуватиме покладені на нього завдання.

 

Очільнику Конотопа так і не вдалося потрапити до будівлі АП. Натомість до нього вийшла керівник приймальні Президента України Ганна Кільова та запевнила, що вже сьогодні голова держави отримає документ. "Приймальня виконає свої функції. Відповідно до встановленої процедури, все буде передано керівництву держави", – пообіцяла вона.

 

11.08.2017