Прокуратура виявила махінації з виплатою зарплати у двох стоматполіклініках міста.

 

Львівська обласна прокуратура виявила порушення трудового законодавства службовими особами двох комунальних стоматологічних поліклінік Львова, інформує прокуратура області.

 

Працівники прокуратури області виявили факти недофінансування працівників двох комунальних стоматологічних поліклінік у м. Львові.

 

Встановлено, що упродовж тривалого періоду лікарям-стоматологам виплачували заробітну плату за виконану роботу не в повному обсязі, що спричинило порушення їхніх конституційних прав.

 

Зловмисникам загрожує покарання у вигляді штрафу від двох до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправні роботи на строк до двох років.

 

Як повідомляв Z, три стоматполіклініки Львова постали проти реформи, ухваленою міськрадою, що передбачає їх перехід на госпрозрахунок. Стоматологи вимагають фінансування зарплат від міської ради, натомість в управлінні охорони здоров’я їм закидають відмову працювати, недопуск на робоче місце нового головного лікаря 3-ої стоматполіклініки та затягування судових процесів. Керівник управління Володимир Зуб заявив, що реформа впроваджуватиметься попри спротив лікарів.

11.08.2017