Стартувала активна фаза навчань Sea Breeze.

 

18 липня розпочалася активна фаза українсько-американських навчань “Сі Бриз-2017”, яка має на меті проведення багатонаціональної операції з безпеки в кризовому регіоні.

 

Про це йдеться у повідомленні прес-центру Sea Breeze.

 

"Протягом тижня багатонаціональний штаб з планування морських операцій під керівництвом капітана 1-го рангу Андрія Риженка здійснив планування зазначеної операції. Зокрема, було проведено оцінку ситуації, проаналізовано та розроблено завдання, відпрацьовано варіанти дій та узгоджено замисел. За результатами плідної роботи було розроблено бойовий наказ, відповідно до якого поставлено завдання силам. Паралельно із плануванням відбулося злагодження тактичних груп кораблів у морі", – поінформував штаб.

 

"Операція буде проведена у режимі free play та стане одним з інструментів поступового переходу Військово-морських сил ЗС України на функціонування за стандартами НАТО", – прокоментував керівник українсько-американських навчань “Сі Бриз-2017” капітан 1-го рангу Олексій Неїжпапа. 

 

Під час активної фази міжнародних маневрів заплановано проведення навчань із протичовнової, протикорабельної та протиповітряної оборони. Крім того, на учасників навчання очікують десантні, пошуково-рятувальні та доглядові операції, дії з силового вивільнення захопленого судна, підводні роботи з розмінування та проводка за тралами тощо. Кульмінацією “Сі Бризу-2017” стане пошук підводного човна ВМС Туреччини.

 

18.07.2017