На черговій сесії Івано-Франківської обласної ради депутати затвердили схему планування території: транспортні магістралі, видобуток природних ресурсів, індустріальні центри, вузькоколійки, розвиток рекреації тощо, передає ГК.

 

Схема планування території області – це основний містобудівний документ регіонального рівня, необхідний для розробки соціально-економічних програм як області в цілому, так і кожного району зокрема, пояснив заступник начальника управління архітектури та містобудування ОДА Ігор Шевчук.

 

Згідно з документом, для підвищення туристичної привабливості регіону заплановане використання двох вузькоколійок. У Вигоді на Долинщині їздить так званий «Карпатський трамвайчик», аналогічні передбачені з Надвірної до села Зелена, а також на Рожнятівщині з селища Брошнів-Осада до Осмолоди.

 

Для подальшого розвитку рекреаційної зони необхідно ліквідувати небезпечну промисловість, наголошує Ігор Шевчук. Зокрема, передбачені заходи для зменшення викидів Бурштинської ТЕС. У Калуші невизначеною залишається ситуація з Домбровським кар’єром та окремими зонами: село Сівка-Калуська, Калуш.

 

Схемою передбачено, що Івано-Франківськ, Коломия та Калуш формують одну велику промислову агломерацію. Основа виробництва – високоточне машинобудування, станкобудування, легка та харчова промисловість. Філії основних виробничих підприємств планують створювати у Лисці, Надвірній, Тлумачі.

 

Для обслуговування цих об’єктів передбачено будівництво мережі об’їзних доріг. 

 

Щодо галузі видобування, у перспективі будуть освоювати Косівський та Верховинський райони, на схемі з’являються локальні осередки галузі на Косівщині (Баня-Березів, Нижній Березів), в Яремчанській зоні біля Микуличина.

 

На території Івано-Франківщини передбачений транспортний коридор міжнародного значення «Європа-Азія» – автомагістраль, що починається у Франкфурті і закінчується в Алмати. Ця дорога пройде від Вишківського перевалу через Долинський, Рожнятівський, Калуський і Галицький райони з виходом на Тернопіль. Іншу автомагістраль планують у крітському напрямку, вона з’єднає Балканський регіон із Мінськом.

 

Ще один аспект розвитку транспортного сполучення – перспектива будівництва залізничної колії, яка відповідатиме міжнародним стандартам. Вона йтиме майже паралельно існуючій і зв’язуватиме Варшаву та Бухарест.

 

Одним із пріоритетних напрямків розвитку області є відкриття міжнародного переходу в Шибене Верховинського району на територію Румунії.

 

Також заплановане відновлення аеропорту в Косові. Наразі він перебуває у приватних руках. Нині також триває відновлення Коломийського аеропорту, але це стратегічний об’єкт Міністерства оборони і про цивільну авіацію там поки що не йдеться. Водночас майже у кожному райцентрі заплановане будівництво вертолітних майданчиків – на необхідності функціонування таких об’єктів наголошують працівників служби надзвичайних ситуацій та екстреної медичної допомоги.

 

Крім того, однією з пропозицій розробників схеми планування території Івано-Франківщини є створення канатної дороги між Яремчею та Буковелем на висоті 25 метрів. Необхідність її будівництва пояснюють тим, що нині дорога Мукачеве-Львів сильно завантажена, тож для поліпшення ситуації на ній і пропонують збудувати 15-кілометрову канатку.

17.07.2017