Російським прикордонникам висунули звинувачення в зазіханні на територіальну цілісність України.

 

Двом російським прикордонникам, котрих затримали 30 червня на березі моря у Херсонській області, Служба безпеки України оголосила про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України).

 

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

 

Згідно з висновком слідства, двоє представників ФСБ "виконували завдання в інтересах Російської Федерації на шкоду України".

 

Апеляційний суд Херсонщини обрав для них запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

Як писав Z, уночі на 30 червня прикордонники Херсонського загону спільно із військовослужбовцями Збройних сил України затримали на березі Перекопської затоки в Херсонській області двох військовиків прикордонної служби ФСБ РФ – Владіміра Кузнєцова і Аскара Кулуба.

 

Росіяни ствердили, що вони нібито виконували роль учбових порушників кордону під час навчань, але збилися на човні з маршруту, втратили орієнтування і таким чином опинилися на материковій частині України.

 

Згідно з постановою Каланчацького районного суду Херсонщини, Кузнєцову і Кулубі призначили покарання у вигляді 15 діб адміністративного арешту і штрафу розміром у 320 грн.

 

12.07.2017