"Український диверсант" вирішив визнати провину і пішов на угоду з російським слідством.

 

Заарештований за справою "українських диверсантів" Андрій Захтей, який зазнав тортур електричним струмом і перебуває під арештом в окупованому Криму, визнав свою провину, відмовився від адвокатів і уклав угоду зі слідством.

 

Про це пише російське видання "Медіазона"

 

Зокрема Захтей відмовився від адвокатів Олександра Попкова, Олексія Ладіна і Ільнура Шарапова, з якими у нього була укладена угода.

 

Інформацію про підписання досудової угоди правозахисній групі КримSOS також підтвердив адвокат Олексій Ладін. Він отримав письмове повідомлення від слідчого про те, що Захтей відмовився від його послуг.

 

Нагадаємо, підконтрольний РФ Київський районний суд Сімферополя 2 червня 2017 року продовжив термін утримання під вартою для Андрія Захтея до 7 серпня. На думку слідства, Захтей "може загрожувати свідкам". Таким чином, за даними захисту, загальний термін арешту Захтея становитиме 11 місяців і 28 днів.

 

Як нагадує аґенція "Укрінформ", Андрія Захтея затримали вночі з 6 на 7 серпня 2016 року в районі села Суворове в Криму. За версією ФСБ, він нібито мав зустрічати диверсійну групу головного управління розвідки України, що готувала вибухи на півострові. Разом із Захтеєм окупаційна влада затримала Євгена Панова. Обох українців, обвинувачених російськими спецслужбами в підготовці терактів у Криму, певний час утримували в московському СІЗО "Лефортово", потім повернули до Криму.

 

Раніше заарештований Захтей розповідав адвокатам, що після затримання його жорстоко катували, зокрема два дні – струмом. 

 

Влада України відкидає російські обвинувачення на адресу українців і називає їх провокацією російських спецслужб.

 

11.07.2017