Скорочувати чи переносити факультети з Академії сухопутних військ в уряді не планують, – Гриценко.

 

Голова «Громадянської позиції», колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко розповів на своїй сторінці у Facebook про зустріч із нинішнім очільником відомства Степаном Полтораком, під час якої, зокрема, йшлося про Академію сухопутних військ ім. П. Сагайдачного у Львові.

 

«У Львові можуть заспокоїтися, жодного скорочення чи зменшення кількості курсантів, тим більше передислокації окремих навчальних підрозділів в інші міста (Одесу, Суми, Харків) – не планується і не буде!

 

Навпаки, Міноборони планує збільшення набору, збільшення фінансування і розгортання на базі львівської Академії сухопутних військ нових сучасних навчальних комплексів. Паралельно планується збільшення набору курсантів для підготовки інженерів-танкістів на Військовому факультеті танкових військ у Харкові, де вони готуються і сьогодні, але це жодним чином не пов'язано з роботою Академії СВ у Львові», – написав політик.

 

Він додав, що міністр не налаштований на конфліктні непродумані рішення ані у Львові, ані в інших містах, де дислокуються військові навчальні заклади.

 

Як повідомляв Z, учора, 20 червня, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, посилаючись на власну інформацію з Києва, заявив, що в уряді обговорювали створення у Харкові інституту танкових військ, куди планували перенести зі Львова факультет з підготовки курсантів-танкістів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

21.06.2017