Рішення Дональда Трампа щодо кліматичної угоди позитивно вплинуло на ринки.

Про це, зокрема, свідчать зростання котирувань, якими завершився четвер, 1 червня, на Wall Street після відповідної заяви американського президента про вихід Сполучених Штатів із Паризької хартії.

 

 

Індекс Доу-Джонса до кінця торгів підріс на 135 пунктів (на 0,6 %), до позначки 21,144. Індекс Nasdaq Composite встановив рекорд, піднявшись до закриття торгів на 48 пунктів (0,8 %) і сягнувши 6,246. Так само рекорд побив й індекс S&P-500, додавши 18 пунктів (0,8%) і досягнувши позначки 2,430, – повідомило ділове видання Finanzen.

 

За день було продано 974 мільйони акцій. При цьому 2467 брендів зафіксували зростання курсу, втратили в ціні – лише 540, а 90 назв залишилися без цінових змін.  

 

Тим часом звіт американського інституту ADP Research, який спеціалізується на ринку праці, засвідчив несподівано високе – на 253 тисячі робочих місць – зростання зайнятості в травні. Ринки вбачають у цьому позитивний сигнал для економіки.

 

Зростання зайнятості підвищує шанси на підвищення облікових ставок, про яке можуть оголосити на наступному засіданні Федерального резерву, що відбудеться 14 червня.

 

Нагадаємо, що напередодні провідні бізнесмени США висловилися проти виходу з Паризької угоди щодо клімату. З відповідним зверненням до президента Дональда Трампа виступили керівники близько тисячі американських компаній та інвесторів, а також міжнародних фірм, які ведуть бізнес у Сполучених Штатах.

02.06.2017