З фасаду будівлі палацу Бадені у Буську невідомі вкрали скульптуру жінки, повідомила співробітниця Шведського інституту у Львові Соня Енгстром, яка часто відвідує місто, пише "Справжня варта".

 

Скульптура розміщувалася на фасаді південно-західного боку будівлі.

 

У 2016 році Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міністерства внутрішніх справ України передати старовинний палац графа Бадені у місті Буськ з балансу МВС місцевій громаді. Тоді місцева влада пообіцяла, що розвиватиме і підтримуватиме палац.

 

«До тих "достойників" можна віднести міського голову Буська. Після передачі палацу Бадені громаді голова міста у районних ЗМІ заявляв про грандіозні плани на палацовий комплекс графа Бадені, але за півроку пальцем об палець не вдарено», – прокоментував депутат Буської районної ради Василь Кашуба.

 

Натомість міський голова Ростислав Сліпець спробував знайти пояснення, мовляв, міськрада отримала документальне підтвердження наміру МВС віддати палац лише 4 листопада 2016 року.

 

Окрім того, у листопаді 2016-го у палаці графа Бадені у Буську трапилася пожежа. Будівля була зведена 1810 року в класичному стилі.

 

 

21.04.2017