Як повідомляв Z, уночі 30 грудня поліція зупинила в Тернополі на вул. Франка машину голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука. Активісти «Автомайдану» тоді заявили, що чиновник був нетверезим. Сам Віктор Овчарук сказав, що, імовірно, зупинили його водія.

 

У поліції підтвердили, що склали на Віктора Овчарука протокол за порушення правил дорожнього руху, пише видання 20 хвилин. Також кажуть, що пройти освідчення на вміст алкоголю в організмі на місці голова облради відмовився.

 

Лише зараз Віктор Овчарук погодився прокоментувати ситуацію. Тепер він підтвердив, що поліція справді зупинила його самого.

 

«У стані алкогольного сп’яніння я не був. Ситуація, яка роздувається, говорить сама за себе, це - політичне замовлення. І тому, що я там не зробив би, це буде використане проти мене», – заявив Віктор Овчарук.

 

За його словами, перевірку на драґґері він відмовився пройти через «особисті застереження щодо контакту із такими приладами».

 

«Мені було роз’яснено, що я протягом двох годин можу пройти тест у медичному закладі. Саме це я і зробив. Результати показали, що я не був у стані алкогольного сп’яніння», – розповів голова ТОР.

 

«Відверто кажучи, я був здивований, що мене там зупинили. Я 100 років їжджу цією вулицею. Про те, що там стоїть такий знак, для мене було дивно. Ми такі знаки можемо поставити по всіх спальних районах міста. Тоді ні з якої вулиці не можна буде виїхати. Чому це з 20.00 до 6.00 не можна їхати через цю вулицю?», – прокоментував чиновник складений щодо нього протокол про порушення ПДР.

 

«Я чітко усвідомлюю, щоб я не казав, це все буде «пережовано», перероблено і прокоментовано так, як комусь вигідно і використано проти мене. Така політика. Тому я не давав нікому коментарів», – додав Віктор Овчарук.

11.01.2017