Зробити з писка халяву

Мудрий принцип «Добре все вміти, але не все робити» перевернуто. Тепер все роблять не вміючи. Про результати можна не думати, бо страшно.

 

Безвіз тижня

 

 

Коли президент України Петро Олексійович Порошенко казав про безвізовий режим з Європейським Союзом, то він, можливо, мав на увазі щось таке, що мало бути зрозумілим тільки йому. Людині, яка намагається керувати немалою країною, варто було б стежити за своєю лексикою. Коли поважний чоловік говорить, то він має відповідати за свої слова. У Порошенка процес відповідальності за сказане вкотре провалився.

 

Під час листопадового саміту Україна–ЄС розглядалося близько 20 питань. Єврочиновники цікавились пріоритетами політичних та економічних реформ, розглядали питання співробітництва у сфері Спільної зовнішньої безпекової політики та Спільної політики у сфері безпеки та оборони (CFSP/CSDP), крім того, дивилися, чи все добре у питаннях співпраці у сфері юстиції, свобод та безпеки, не оминули увагою й тему лібералізації візового режиму.

 

З лібералізацією для України не склалося. Київ думав про інше, ніж Брюссель. У столиці Бельгії є хлопчик, який фонтанує; у столиці України також багато фонтанів.

 

Реанімація тижня

 

 

Колись один нормальний росіянин (такі бувають) співав про те, що музика буває вічною, якщо вчасно міняти батарейки. В леґітимного президента України (він так вважає) Віктора Януковича вставили нові засоби живлення, і він почав говорити.

 

«Цей Документ (прохання про введення військ РФ. — Z) справді був, було емоційне рішення якимось чином вплинути на наступ незаконних військових формувань, на насильство в Донбасі», — сказав Янукович.

 

Батарейки треба вставляти Вікторові Федоровичу частіше. Він матиме час і натхнення, щоб говорити довго і цікаво. Його виступи будуть розбиратися на цитати і розповідатимуться дітям в школах. Потім увесь цей ідіотичний непотріб вивчатимуть психологи, психіатри і криміналісти.

 

Бімба тижня

 

 

«Сьогодні відбувся з'їзд політеміґрантів і політв'язнів України. Наше завдання — привернути увагу західної громадськості до політичних репресій, які проводять нинішні київські влади. Ми обов'язково повернемося в країну і будемо будувати нову Україну», — так сказав Микола Азаров на з'їзді «політеміґрантів». Коли людина почне думати головою, то зможе зрозуміти, що в'язні не можуть так гарно говорити, як Микола Янович. В'язні дуже мало говорять, а про колумбійський галстук вони взагалі мало знають. Азаров спробував пожартувати, і це йому вдалося дуже погано.

 

Жарт з пропозицією призначити на пост президента Володимира Олійника вийшов краще.

 

Гарне тижня

 

 

Грузини співають у всіх можливих фільмах. Коли грузин говорить, українці плачуть і вірять. Коли говорить Саакашвілі, то треба думати. Думати — тяжко, але іноді необхідно.

 

«Адміністрація Президента змогла заблокувати виствітлення нашої багатотисячної акції на всіх основних телеканалах країни, тому я традиційно звертаюся до вас, допоможіть поширити це відео. Крім блокування відео, також була дана інструкція всюди тиражувати, що нас зібралося всього декілька сотень чоловік, тому показати правду особливо важливо!» — симпатичний чоловік з погано поставленою дикцією іноді говорить багато. Коли він то говорить в Україні, то треба задуматися.

 

28.11.2016