Українські шахісти здобули «срібло» шахової олімпіади, шахістки – «бронзу».

 

Чоловіча команда українських шахістів на шаховій олімпіаді в Баку здобула срібні медалі, поступившись збірній США лише за додатковими показниками. Жіноча ж команда завершила турнір на "бронзовій" сходинці.

 

Про це повідомляє інтернет-сторінка Федерації шахів України.

 

В останньому турі чоловіки перемогли команду Словенії з рахунком 3,5–1,5, наростивши скарбницю своїх пунктів до 20 очок. "Бронзу" отримали росіяни з 18 пунктами.

 

А жіноча команда здолала в останній день Болгарію – 3:1. Здобутих очків вистачило для того, щоб вистрибнути на третю сходинку – 17 балів. "Срібло" дістали жінки з Польщі (теж 17 пунктів), а "золото" – Китай (20).

 

Чоловічу команду репрезентували: Павло Ельянов, Руслан Пономарьов, Юрій Криворучко, Антон Коробов та Андрій Волокітін (капітан – Олександр Сулипа, тренер – Мартин Кравців).

 

До жіночої збірної входили Анна та Марія Музичук, Наталія Жукова, Анна Ушеніна та Інна Гапоненко (капітан – Михайло Бродський, тренер – Олександр Ковчан).

 

Також збірна України завоювала Кубок Нони Гапріндашвілі, який вручається представникам країни, що здобула найкращий сумарний результат.

 

13.09.2016