Українці перемогли на Чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту.

Українська команда здобула перемогу на Чемпіонаті світу із ракетомодельного спорту, що тривав у Львові 22-30 серпня, ідеться у повідомленні на сторінці «Ракетомодельний спорт в Україні» в мережі Facebook

У загальному командному заліку у категорії Seniors українці посіли 1-е місце, другою стала команда з Болгарії, третьою – команда зі США.

У категорії Juniors 1-е місце посіла команда Словаччини, 2-е – Польща, а 3-є – Китай.

В індивідуальному заліку в категорії Senior переможцем став представник Іспанії Jordi Roura, а в категорії junior – представник Словаччини Michal Zitnan.

Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту цьогоріч вперше відбувся в Україні. У ньому взяли участь понад 300 спортсменів із 20 країн світу.