Садовий знову переніс призначення керівника Центру надання послуг учасникам АТО.

 

Центру надання послуг учасникам бойових дій у Львові досі немає керівника, але є виконувач обов’язків. Керівник з’явиться, коли Центр переїде в нове приміщення на вул. Пекарській, заявив міський голова Львова Андрій Садовий, передає Гал-Інфо.

 

«Коли працівники Центру переїдуть у відремонтоване приміщення, тоді ми фіналізуємо з рішенням по керівнику. Наразі там є злагоджена команда, яка якісно працює, можливо серед них будемо дивитися, хто буде найкращий, адже це дуже делікатне питання. Треба бути і психологом, мати організаційні здібності, щоб координувати роботу усіх служб. Не можна просто брати хорошу людину і ставити керівником, тому ми дуже обережні», - сказав Андрій Садовий.

 

Водночас, він повідомив, що кандидати, яких погоджували депутатські комісії вже пройшли спеціальну перевірку.

 

«Ми скинули матеріали перевірки. Один із кандидатів, здається, знову поїхав служити в зону бойових дій. Чесно кажучи, великого бажання в них і немає. Це був такий момент, коли говорили: «Давай! Ти справишся!». Коли люди побачили як це відбувається, вони стали реалістами. Жінки більше активно працюють в тому Центрі, вони більш стресостійкі. Це не є посада, де треба сидіти і підписувати документи. Це робота з людьми щодня, адже критичними є ситуації в деяких сім’ях. Тут хороший хлопець не допоможе. Тут має бути людина фахівець», - заявив міський голова.

 

Як повідомляв Z, раніше міський голова Львова призначив на посаду керівника Центру священика. Але проти цього виступили учасники АТО, які хотіли бачити на цій посаді когось зі свого середовища.

 

УГКЦ відкликала отця Романа Лагіша з посади. Після цього 30 березня відбулося спільне засідання комісії законності, гуманітарної комісії та міжфракційної групи з питань учасників АТО, на якому розглядали кандидатів на посаду керівника Центру надання послуг учасникам бойових дій у Львові.

 

Свої кандидатури на розгляд комісій подали сержант 2-го батальйону спеціального призначення Національної гвардії України (батальйон «Донбас») Юрій Досяк, рядовий 80-ї аеромобільної бригади Володимир Лисикевич та волонтер-доброволець Ілля Сирко. За першого проголосували 9 членів комісії, за другого – 1 і за третього – 6 відповідно.

 

Після цього кандидатури скерували на призначення до міського голови Львова, який натомість відправив документи на «спецперевірки», які тривали майже три місяці.

07.07.2016