Екс-керівника УЦОЯО Лікарчука посадили на домашній арешт.

 

Печерський районний суд Києва обрав для екс-керівника Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігорю Лікарчуку запобіжний захід у вигляді чотирьох тижнів домашнього арешту.

 

Про це повідомив син пана Ігоря адвокат Костянтин Лікарчук.

 

«Моєму батькові призначили домашній арешт із 22:00 до 7:00 на дачі до 28.07.2016. Доведеться йому на чотири тижні "зав'язати" із нічними клубами», – пожартував Лікарчук-молодший на своїй сторінці у Facebook.

 

У четвер Ігореві Лікарчуку оголосили офіційну підозру. «Як адвокат із багатолітнім досвідом можу засвідчити його (звинувачення. – Z) повну безпідставність», – зазначив Костянтин Лікарчук.

 

«Ніхто не застрахований від необґрунтованих звинувачень. Та ми доведемо їхню повну безпідставність і вимагатимемо притягнення винних осіб до відповідальності за необґрунтоване кримінальне переслідування», – заявив син екс-керівника УЦОЯО.

 

Сам Ігор Лікарчук назвав день, коли йому оголосили про підозру й обрали запобіжний захід, «найчорнішим днем у моєму житті».

 

«Ми будемо продовжувати боротися. Попереду іще нелегка і дуже складна боротьба. Бо мене все-таки вирішили знищити як морально, так і фізично. Не вдасться. Лише жаль, що на цю боротьбу піде величезна кількість сил, які я міг би спрямувати зовсім на інше – на реформування освіти», – прокоментував Ігор Лікарчук на своїй сторінці у Facebook.

 

Нагадаємо, справу проти керівництва УЦОЯО відкрили у липні минулого року, звинувативши Лікарчука та його підлеглих у несанкціонованому втручанні в систему оцінювання якості освіти та у реєстр осіб, які пройшли ЗНО.

 

01.07.2016