Польські сценаристи працюють над детективним серіалом «Лемберг».

 

Кінокомпанія Film.ua залучила польських сценаристів Пшемислава Новаковського та Моніку Франчак до роботи над сценарієм пілотної серії детективного ретро-серіалу «Лемберг», події якого відбуваються у Львові за часів Австро-Угорської імперії, повідомляє Детектор медіа.

 

«Головний герой серіалу «Лемберг» -  комісар поліції Адам Вістович, що є втіленням антигероя. На перший погляд, він малоприємний чоловік - міцний, товстий, схильний до алкоголю і брутальної лайки, але при цьому дуже досвідчений поліцейський. Йому в компаньйони надсилають молодого поліцейського з Кракова Анджея Самковського, який щойно закінчив університет і несподівано для себе дістав розпорядження в Лемберг, на околиці імперії, замість бажаного Відня. Разом їм доведеться повернути спокій в місто, яке перед Першою світовою війною розривається між різними силами, зокрема і містичними», – розповіли про сюжет серіалу в кінокомпанії.

 

Історія заснована на циклі романів українського письменника Богдана Коломійчука, об'єднаних фігурою головного героя Адама Вістовича.

 

Виробництво серіалу «Лемберг» заплановано на літо 2017 року. Це повинна бути європейська копродукція студії з польськими партнерами.

27.06.2016