Прибічники Яроша заявили про вихід з «Правого сектору» і створення нової сили.

Керівники Львівської обласної організації «Правий сектор» висловили підтримку Дмитрові Ярошу та вийшли з «Правого сектору». Разом із ними організацію покинули майже всі районні та міські організації ПС та «Права молодь» Львова, йдеться у заяві активістів «Правого сектора» Львівщини.

 

«Ми, активісти «Правого сектору» Львівщини виходимо з лав «Правого сектору» та разом із Дмитром Ярошем ініціюємо створення нового національно-патріотичного руху», – йдеться у заяві.

 

Активісти зазначили, що рух переходить на новий етап розвитку і має нову ціль – стати загальнонаціональною патріотичною силою, що згуртує навколо себе усіх патріотів України.

 

«Разом із тим, нашою священною метою, як і раніше, залишається побудова УССД, ми продовжуємо воювати на фронті проти кремлівського агресора і допомагати розбудовувати нашу Державу в тилу.

 

Ми підтримуємо створення нового національно-патріотичного руху, установчий з’їзд якого планується на лютий. Готові працювати над його розбудовою та програмними засадами», – зазначається в документі.

 

Під заявою поставили свої підписи координатори майже всіх районних та міських осередків ПС Львівщини, а також – керівники структурних підрозділів ПС: голова ЛОО «Правий сектор» Львівщини Артем Луцак, член проводу ЛОО «Правий сектор» Львівщини, керівник ГО «Правий сектор-Захід» Олена Живко, член проводу ЛОО «Правий сектор» Львівщини, комбат 8-го окремого батальйону Андрій Гергерт, голова «Правої молоді» Львівщини Роман Святошенко.

 

Як повідомляв Z, учора Дмитро Ярош заявив про вихід з «Правого сектору» та створення нової організації, установчі збори якої відбудуться в лютому.

29.12.2015