Чиновників в управління юстиції відбирали в онлайн-режимі.

Вперше в історії України у Львові під час призначення на вакантні посади в органах юстиції проводили онлайн співбесіди, повідомив заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе, передає Щоденний Львів.

 

За словами Гії Гецадзе, за прикладом Львова тепер така схема призначень на посади в юстиції буде поширена на всю країну.

 

«Ми стаємо найбільш електронним Міністерством в Україні, розвиваємо онлайн сервіси та покращуємо обслуговування наших громадян. Ми розпочали відкриті конкурси і за ними призначаємо на керівні посади відкрито», - сказав заступник міністра.

 

Гія Гецадзе зазначив, що таку процедуру пройшли всі керівники юстиції у Львівській області.

 

«Під час онлайн співбесід в інтернеті було десять тисяч переглядів. Три тисячі осіб брали активну участь в обговоренні кандидатів. Це означає, що українці цікавляться тим, хто працює в юстиції», - розповів він.

 

Чиновник зазначив, що не всі претенденти отримали посади.

 

«Але це для них дуже хороший досвід. Ми їх занесли до кадрового резерву.  І будемо їх повідомляти про інші вакансії та конкурси в нашій системі», - сказав Гія Гецадзе.

 

Уперше ГТУ юстиції у Львівській області всі конкурси на керівні посади проводило з онлайн трансляцією всіх письмових іспитів і співбесід з кандидатами. Також наживо можна було поставити запитання до претендента на заміщення вакантної посади.

 

Окрім цього, ГТУ юстиції у Львівській області запровадило е-консультації для надання рекомендацій та зауважень до кандидатів, фактів неналежної поведінки чи неефективної організації роботи, професійних та моральних якостей претендентів на заміщення вакантних посад.

17.11.2015