Дипломатичні відносини між двома країнами були розірвані понад півстоліття. Як повідомило телебачення CNN, до американської столиці відкривати амбасаду прилетить керівник кубинського зовнішньополітичного відомства Бруно Родріґес.
На початку 1960-х років США розірвали дипломатичні відносини з Кубою і запровадили ембарґо на торгівлю з цією країною. Щоправда, від 1977 року в обох країнах почали діяли дипломатичні місії інтересів США та Куби. Ці дипломатичні місії діяли під егідою Швейцарії, однак вони не мали статусу посольств.
Наприкінці 2014 року США і Куба почали робити дипломатичні зусилля з нормалізації відносин між двома країнами.
У квітні цього року президенти двох країн — Барак Обама і Рауль Кастро — уперше за багато років зустрілися для переговорів.
Невдовзі після цієї зустрічі Барак Обама ухвалив рішення викреслити Кубу зі списку держав-спонсорів тероризму. Тоді ж таки було оголошено про плани відновити поромне й авіаційне сполучення між країнами.
20.07.2015