Про це повідомили у своєму FB народні депутати Ірина Суслова та Віктор Романюк та радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, а також підтвердили в Ірпінському міськсуді, куди звернулось "Радіо Свобода".
Про виправдувальний вирок щодо Мельника також повідомили народні депутати Ірина Суслова та Віктор Романюк, який зазначив: "тут цікава деталь, в які як відомо і ховається диявол. Суд розглянув справу протягом 6 днів!".
Наразі цього рішення в Єдиному реєстрі судових рішень немає.
Антон Геращенко оприлюднив прізвища «суддів які пішли на виправдання махрового корупціонера Мельника - Апінка С.В., Мікуліна А.В., Кухленко Д.С.
Не виключаю, що помічниками суддів у винесенні виправдувального вироку по Мельнику могли бути і окремі нечистоплотні співробітники прокуратури Київської області, один із заступників якої підозрюється у вимаганні в особливо великих розмірах.
Зараз мої помічники вивчають 122-сторінковий текст судового рішення, фіговим листком прикрити звіриний оскал української корупції.
Готую звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вища Рада Юстиції, голові Верховного Суду та Генерального прокурора з вимогою відсторонити даних суддів від роботи і звернеться до Верховної Ради з вимогою звільнити їх від займаних посад, якщо підтвердитися інформація про те, що винесене рішення про виправдання Мельника , є явно неправосудних.
Генеральна прокуратура повинна взяти питання підготовки апеляції у цій справі на свій контроль і, застосувавши всі передбачені законом можливості, домогтися справедливого рішення у справі - покарання хабарника!
Прошу Президента України Петра Порошенка взяти це питання на особистий контроль. Бо інакше, всі заяви про боротьбу з корупцією та наведенням порядку в країні залишаться порожнім звуком через кругової поруки суддів, нерозуміючих що ми не дозволимо їм приймати незаконні і неправосудні рішення на користь корупціонерів.
Всі потуги Президента, Прем'єра, народних депутатів у боротьбі з корупцією множаться на нуль продажними суддями!»
Петра Мельника, ректора Національного університету податкової служби, затримали 27 липня 2013 року під час отримання хабара у сумі 120 тисяч гривень.
1 серпня йому обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на два місяці. 9 серпня стало відомо, що Мельник утік, знявши електронний браслет. Згодом він переховувався в США.
1 квітня 2014 року співробітники ГУБОЗ МВС затримали екс-ректора в аеропорту «Бориспіль», куди він прилетів авіарейсом із Лондона. Згодом його відпустили, оскільки Мельник вніс заставу.
09.07.2015