Майже як у столиці

Виявляється, загадкові смерті та проблеми з транспортом не залежать від розміру і статусу населених пунктів.

 

Коли в Києві Михайло Чечетов доживав останні години на цьому світі, івано-франківські правоохоронці отримали повідомлення, що на другому поверсі закинутої будівлі, яке належить ПАТ «Промприлад», знайдено повішеним голову правління підприємства Мирослава Новогородського.

 

 

В місті пригадали, що на посаду голови правління ПАТ небіжчика обрали навесні 2013-го. Під його орудою підприємство, яке виробляє турбінні, роторні лічильники, пункти обліку та фільтри газу, показувало позитивні результати розвитку та виробництва. Жодної політики, але якби не чекання скандалу, то про загадковий суїцид мали б довго поговорити конспірологи.

 

Справжнім скандалом в Івано-Франківську може стати підвищення цін на проїзд в міському транспорті до чотирьох гривень. Перевізники прийшли в мерію, щоб попередити про такий свій намір, бо гривня впала, а бензина зросла. Тепер ті франківчани, які в маршрутках їздять, а не возять, мають озброїтися досвідом киян, які після таких новин реґулярно штурмували свою міську раду і добилися того, що тамтешній мер Віталій Кличко пообіцяв: подорожчання не буде, і проїзд в метро, як коштував один жетон, так і коштуватиме. Мер-боксер не збрехав.

 

Бійцівські вміння Кличка-старшого доведеться в транспортному контексті застосовувати незабаром і львів'янам, бо тутешні перевізники малюють їм апокаліпсис. В Асоціації перевізників Львівщини повідомили: «Рекомендовано автотранспортним підприємствам перейти на особливий режим роботи, проінформувавши управління транспорту і зв'язку ЛМР та пасажирів: 

 

1. Зменшити кількість транспортних засобів, задіяних на обслуговуванні маршрутів з 11:00 до 15:00 дня;

2. Скоротити час роботи автобусів увечері до 21:00. 

3. Автобуси великого класу, які обслуговують окремі маршрути, замінити автобусами малого класу в межах наявного автобусного парку. 

Ці заходи будуть тимчасовими – до ухвалення органами місцевого самоврядування відповідних рішень для стабілізації роботи громадського автомобільного транспорту».

 

Тимчасові труднощі на наших теренах – це константа, яку ніхто не обговорює. Ще львів'ян може потішити та вартість проїзду, яка, за свідченнями перевізників, могла б дозволити їм нормально працювати, оновлюватися та розвиватися, – від 7 до 10 гривень.

 

З таким транспортом і цінами, галичани стануть скоро стрункими спортсменами

 

Тернопіллю могло вкотре пощастити, бо у четвер о 15:10 більша частина області залишилася без телесиґналу і системи екстреного оповіщення через борги місцевої філії Концерну радіозв'язку, радіомовлення і телебачення за електропостачання.

 

На жаль, того ж таки дня в боротьбу з інформаційним голодом громадян втрутилося керівництво обласної державної адміністрації, і в 20:23 «блакитні екрани» реанімувалися. А могли ж люди спокійно жити без телешоу, які псують нерви, чи випусків новин, де доброго говорять також мало. Але влада про посполитих дбає, а Тернопіль за площею невеликий, його можна і без маршрутки за пару годин обійти.Тернопільський «олівець» недовго був без роботи

 

02.03.2015