Будьмо уважні

За непевних часів усе паскудне в людській натурі випинається з потроєною силою. Тож законослухняним громадянам треба збільшити власну пильність, щоб не потрапити в халепу.

 

Головне для шахраїв зі скриньками для пожертв — вчасно втекти з місця, де вони дурять людей, бо навіть після сповіді цілком вихована людина може боляче бити осіб, для яких вже нічого святого нема.

 

Стаються в п'ятницю 13-го і добрі події. В Івано-Франківську «Народна Самооборона» виявила двох псевдоволонтерів, які збирали гроші для двох рiзних фондiв. Як повідомив координатор ГО «Народна Самооборона Івано-Франківської області» Юрій Лоп'янецький, затримані псевдоволонтери — зі Львова.

 

«На питання, що вони роблять у Франкiвську, вiдповiли, що у Львовi їм уже не вiрять», — розповів уважний координатор. Поки що терпіння у посполитих вистачає — покидьків не травмували. «Народна Самооборона» передала їх міліції, де кажуть, що триває слiдство.

 

Досі не було інформації про те, що хтось із «волонтерів» пішов до криміналу

 

Більше не пощастило аферистам на Тернопільщині. За статтею 190 КК України двом шахраям загрожує до 12 років позбавлення волі. Але вся пікантність ситуації полягає в тому, що злочинці скоювали свої недобрі справи вже перебуваючи у в'язниці.

 

У великих містах нічні телефонні дзвінки батькам, щоб повідомити, що їх дитина потрапила в міліцію, бо скоїла злочин, але можна «посприяти», не дають вже профіту, а в провінції на тому можна «підняти» мільйон гривень.

 

Тернопільські міліціянти розповіли:  

«Двоє засуджених за крадіжки та шахрайства чоловіків, відбуваючи покарання, розробили цілу схему видурювання коштів. Вони телефонували своїм жертвам на мобільний чи стаціонарний телефон. Забирати гроші зголосилися декілька їхніх знайомих, які працювали таксистами у Тернополі. Усі, як правило, з кримінальним минулим. Видурену готівку таксисти скидали на рахунки банківських карток ще однієї спільниці — 28-річної тернополянки».

 

Загалом встановлено причетність аферистів до 9 фактів шахраювання, під час яких вони збагатилися майже на 1 млн. грн.

 

Прикро, але від телефонних злочинців не захистить тернополян навіть вдвічі збільшена кількість патрулів міліції в місті

 

І уважною треба бути тепер голові НБУ Валентині Гонтарєвій. В Івано-Франківську зібрався «Кредитний Майдан», учасники якого вимагали відставки для жінки, яка не може дати собі раду з гривнею. Франківчани ініціювали збір підписів за відставку Гонтарєвої, але чого на світі не буває, коли Бог спить — ану ж у натовпі затесався мольфар з ляльками вуду та іншим відповідними аксесуарами? На Прикарпатті, кажуть, ще багато тих, хто говорить з темними силами.

 

Від безвиході ситуація може реалізуватися в геть непередбачуваний сценарій

 

16.02.2015