Дуже злий вік-енд

Бувають тижні, які стискаються до двох днів, які потім дуже не хочеться пам'ятати, але забути не можна.

 

Смерті тижня

 

П'ятницю 13-го пережили і перехрестилися, а відтак прийшла найгірша для країни субота. Військове керівництво звітувало, що Луганський аеродром під контролем і цілий Маріуполь звільнено від різних покидьків.

 

Вночі у суботу, під час посадки на Луганський аеродром, з ПЗРК збили військово-транспортний літак Збройних сил України Іл-76. На борту літака, окрім 9 членів екіпажу, перебували 40 військовослужбовців. Всі вони загинули.

 

Того самого дня у Маріуполі внаслідок обстрілу транспортної колони загинули троє прикордонників (потім кількість загиблих зросла до п'яти) і четверо дістали поранення.

 

Вранці 14 червня, під час теракту на пост-мосту, трагічно загинув пастор Сергій Скоробагач, який був головою Ради церков Маріуполя. В його автомобіль потрапив один зі снарядів, які випустили терористи.

 

Антитерористична операція перетворилася на війну без правил, а про те, що сталося в Луганську, злостиво сказав командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко:

 

«Відповідальність за смерть 49 десантників, крім безпосередніх виконавців, несе керівництво ЗСУ. Воно не могло не знати, що у терористів, в яких на озброєнні є навіть танки і відкритий кордон, є в наявності ПЗРК. Куди дивилася військова розвідка і чи є вона у нас взагалі? Де оцінка ситуації, де передбачення ризиків і хто наступний?».

 

В Києві вирішили з цього приводу зробити неділю жалобним днем і зібрати засідання Ради національної безпеки і оборони. В понеділок.

 

Хай Бог милує бачити такі спалахи

 

Міністр тижня

 

Столичний Повітрофлотський проспект давно вже рекомендували розумні люди перейменувати на проспект імені Степана Бандери, бо там міститься посольство Російської Федерації. Північні сусіди мали б гігантського пеха, але тепер росіян з Батиєвої гори (це також там) пасує просто виселяти (гнати поганою мітлою), бо вже так треба.

 

На вихідні амбасаду країни, яка провадить проти нас бойові дії, пікетували, закидали зеленкою, авта під посольством перекинули догори колесами, зірвали російський прапор, а потім приїхав в.о. міністра Андрій Дещиця, який нагадав, що Путін — ху...ло. Абсолютно недипломатично нагадав, але що є то є.

 

А виселяти посольство РФ варто теренами, якими бігають ДНР або ЛНР. Хай самі росіяни вибирають

 

Фейк тижня

 

На Президента України Петра Порошенка хотіли вчинити замах. Така інформація з'явилася у світовій мережі, і згідно з нею, на Банковій лежав пакет з ґранатами і гайками, які мали б зробити повний ататуй біля адміністрації голови держави. Потім говорили, що це тренування СБУ, потім виявилося, що ніяких тренувань і гайок не було. Інформацію треба фільтрувати по три–п'ять раз. А краще мати свого інформатора, який не збреше.

 

Гарна хатинка, де працює ґарант Конституції. Президент мешкає від неї в кількох сотнях метрів

 

Гази тижня

 

Про люблений росіянами запах вони з нами торгувалися протягом тижня. Нічого путнього не вийшло. Прем'єр Яценюк обіцяв піти проти РФ до суду, бо, на його думку, вони висувають дуже неадекватну ціну за свої гази. Росіяни встигли скорше, і тепер просто хочеться попросити якийсь Правий сектор, аби перекрили нашу «трубу», сказали Європі: «Вибачте», а росіянам: «Самі жеріть».

 

І буде дуже цікаво, коли вуглеводні стануть поперек горла

 

16.06.2014