Б'ють і не люблять

Мордування Тетяни Чорновол не закінчило тему ідіотизмів напередодні Різдва. Заодно побили «свободівця» Андрія Іллєнка. Але є в країні Михайло Добкін, якому новини робити — як дурному з гори з'їжджати.

 

Фраза тижня

 

 

Полякам, білорусам і прибалтійцям пасує звернути увагу на губернатора Харківської області Михайла Марковича Добкіна. Цей громадянин як ніхто інший вміє створювати міжнародні проблеми. Добкін скасував «легким порухом руки» пакт Молотова-Ріббентропа. Просто взяв і заявив: «Цей ідіотизм вже б'є через край. З такими психопатами соромно жити в одній країні. Треба скасовувати пакт Молотова-Ріббентропа! До біса цих ідіотів з їх трунами і сміттям в голові! Нехай провалюють! Це у них не істерика. Вони реально інші люди. Ви уявляєте, що у них в голові замість мізків, якщо вони труни по Києву катають?!».

 

Михайло Маркович мав на думці акцію євромайданівців, які везли до резиденції президента Віктора Януковича домовину. Тепер думаємо про згаданих людей (в сенсі прибалтів і, зокрема, поляків, про яких Молотов говорив вкрай негарно), що втратили свої країни, і можемо подумати про «яскраве» буття Добкіна в тій самій Польщі.

 

Тим часом депутат від фракції «Батьківщина» Іван Стойко звернувся до Служби безпеки України та Генпрокуратури з вимогою дати правову оцінку сепаратистським закликам та іншим висловлюванням Михайла Добкіна. Ну, ну…

 

Побиття тижня

 

Увагу до Тетяни Чорновол засоби масової інформації привертають і під час поїдання куті та борщу з вушками. Тепер до неї долучився Андрій Іллєнко, якого били дуже близько від Шевченківського РВВС столиці. За компанію з нардепом невідомі побили його адвоката Сидора Кізіна. З'ясувати, для чого робиться таке неподобство, не може ніхто.

 

Раніше Андрій Юрійович мав кращий вигляд

 

Росіянин тижня

 

«Єврохохли так звані... вони нас звинувачують, що Росія робить Україну колонією. Яка колонія може бути з країни, яка нічого не виробляє?», — здивувався Міхаіл Задорнов. Про нього кажуть, що цей чоловік має почуття гумору. Мабуть, брешуть.


Зреагував на це народний депутат Віктор Балога. «Вважаю, коли громадянин сусідньої держави, навіть якщо він комік, ображає Україну, то наш міністр закордонних справ повинен негайно відірватися від передріздвяних справ і викликати для пояснень російського посла», — сказав Балога, і нема на то ради.

 

 

Натомість в українському МЗС питають: «А хто такий той Задорнов?»

 

Ленін тижня

 

Володимира Ілліча знову зробили в поганому вигляді. Цим разом в Одеській області. У районному центрі Березівка Одеської області 5 січня невідомі особи облили фарбою пам'ятник саме цьому видатному політику. На початку грудня 2013 року в районному центрі Котовськ Одеської області невідомі особи розбили пам'ятник Леніну, встановлений біля клубу залізничників.
 

Щось в Одесі таки пороблено Іллічу.

 

Він мав рацію

 

08.01.2014