Темно-зелений камертон МЗ

Національний театр імені Марії Заньковецької презентував новий логотип та візуальну айдентику

 

 

У День працівників культури, 9 листопада, Національний театр імені Марії Заньковецької представив ребрендинг. Новий логотип, шрифти, кольорову гаму, дизайн афіш тощо розробили спільно з Happy Design Agency.


Новий логотип театру – лаконічний, хоч і має багато смислових підтекстів, які пов’язують історію будівлі та трупи імені Марії Заньковецької із типи сенсами, що має нести театр сьогодення:

 – Марія Заньковецька. Знак логотипу візуально нагадує перші літери “М” та “З” сценічного імені патронеси театру Марії Заньковецької. Марія взяла псевдонім, утворений від назви рідного села Заньки на Чернігівщині.  

 – Будівля. Логотип також нагадує арки, що обрамлюють головний вхід до театру. Будівля театру Скарбека, що була відкрита 1842 року, із її понад 180- річною історією і внеском в культурне життя міста є невід’ємною частиною історичного центру та мистецької спадщини Львова.

 – Український театр. Трупа, названа іменем Марії Заньковецької, веде свою історію від Українського національного театру, що був заснований 1917 р. у Києві. Згодом реформований та релокований, театр після років “мандрів” центральною та східною Україною й еміграції під час Другої світової війни, з 1944 р. був переміщений до Львова та отримав прихисток саме у цій будівлі.

 – Камертон. Театр сьогодення має бути камертоном, що резонує суспільно важливим темам: війни та рівності, інклюзивності й подолання травматичного досвіду, відкритий до проблем, що хвилюють різні аудиторії та соціальні групи. Кожен на чотирьох сценах театру може обрати ту виставу, яка ще довго відлунюватиме у серці новим досвідом, сенсами, емоціями та натхненням.


Кольорова палітра темно-зеленого відтінку нагадує колір завіси та крісел у Великій залі театру.


За словами генерального директора – художнього керівника Максима Голенка, Національний театр імені Марії Заньковецької невпинно і швидко змінюється, а отже новий логотип та ребрендинг стали необхідним візуальним втіленням цих змін. Він додає, що це лише перший етап ребрендингу. Наступні будуть стосуватися оновлення конструкцій для афіш на фасаді та у касі, навігації у театрі, облаштування простору навколо будівлі, а також розробку сувенірної продукції та новий сайт.

09.11.2024