Володимир СЕМКІВ

В умовах гібридної війни – замаскованої, пост-правдивої – для того, щоб здобути перемогу принаймні в окремому бою, іноді достатньо одного – просто залишитися чесним. Сказати, як є. Договір про дружбу із Росією має бути денонсовано повністю. Скасування окремих його пунктів – неприйнятна напівміра.
Минулого року в Польщі зареєстрували понад 1,8 млн заяв про намір найняти на роботу громадян України
Zbruč зібрав думки військових експертів та аналітиків, які стежать за розгортанням російської атаки на сході. Чим завершиться російський наступ і коли почнеться український?
Як носовичок не лікує катар, так жодні поступки не стримують Москви. Вчора була одна «пред’ява», нині інша, але що більшим є тиск Росії на Україну, то повніше втілюються її фобії. 
Великим челенджем для нашого суспільства є плекання солідарного мислення, донесення до якомога ширшої кількості людей, що все залежить від спільного погляду.
Вже три тижні усі пошуковувачі державних посад складають іспит на знання державної мови. Результати більш ніж оптимістичні
Підтримати угруповання «Л/ДНР» для чеських марґіналів стало своєрідною субкультурою. Вони роблять якусь там революцію проти світового капіталізму
Книжка Рубена Фана здмухує ілюзії і пропонує прагматичний погляд на речі – іноді через несподівані ракурси
Вістря московської пропаганди спрямоване на розпалювання емоцій серед внутрішнього населення. Саме це і насторожує. 
Наглядова рада Українського культурного фонду не розгледіла здобутків і не зрозуміла місії інституції, виявилася занадто чутливою до політичних впливів і марнославною щодо дешевих компліментів. Але могло бути ще гірше.