Володимир СЕМКІВ

В умовах гібридної війни – замаскованої, пост-правдивої – для того, щоб здобути перемогу принаймні в окремому бою, іноді достатньо одного – просто залишитися чесним. Сказати, як є. Договір про дружбу із Росією має бути денонсовано повністю. Скасування окремих його пунктів – неприйнятна напівміра.
Минулого року в Польщі зареєстрували понад 1,8 млн заяв про намір найняти на роботу громадян України
Уперше з липня статистика ковіду в Україні перейшла на позитивну динаміку. Але радіти рано. Навіть при такому темпі в січні буде колапс.
"Будьте гідними ранкового сонця", – рядок із есею Тараса Матвіїва. Воїн загинув на війні влітку. Нині ці слова увічнили в Жидачеві.
КСУ втратив суспільну леґітимність після спроб захиститися від вимог до контролю статків. Однак прагнення Зеленського усунути цілу інституцію широким «простонародним» замахом може наробити більшої біди
Зеленський не усвідомлює себе як державний діяч. У нього нема розуміння місії. Головне для нього – самовираження. 
Бунтарям так і не вдалося змусити політичну верхівку до докорінного оновлення. Вони проґавили компроміс, у якому минуле змогло домовитися із майбутнім – зійшлося «десь посередині».
У в’язниці Олег Сенцов списав п'ятнадцять зошитів. Густо і дрібним почерком. Адміністрація запевне вилучила б ці рукописи… якби могла їх прочитати...
Росія не тільки не відмовилася від наміру перекроїти Україну на свій лад, а й ретельно відточує усі наявні важелі.
Американський Сенат розглянув кандидатуру Кіта Дейтона на вакантну вже понад рік посаду посла США в Україні.