Володимир СЕМКІВ

В умовах гібридної війни – замаскованої, пост-правдивої – для того, щоб здобути перемогу принаймні в окремому бою, іноді достатньо одного – просто залишитися чесним. Сказати, як є. Договір про дружбу із Росією має бути денонсовано повністю. Скасування окремих його пунктів – неприйнятна напівміра.
Минулого року в Польщі зареєстрували понад 1,8 млн заяв про намір найняти на роботу громадян України
Соціальне самопочуття українців вперше перетнуло рівень «умовного нуля»: соціологи зафіксували рівновагу між позитивним і негативним сприйняттям свого становища у суспільстві.  
Ідеалізація і знецінення – коло, по якому від виборів до виборів ходить український виборець
На їхнє Богоявлення митрополита Київського Епіфанія чекають у Константинополі для вручення Томосу. Ким він є – предстоятель Православної Церкви України?  
Україна ще ніколи не отримувала бюджету так завчасно, як бюджет-2019. А народні депутати ще ніколи не торгувалися за фінансові потоки аж до шостої ранку.
Про "зраду" і "перемогу" міркують Ірина Бекешкіна, Олексій Гарань та Євген Бистрицький.
Не є нормальним, що люди не говорять своєю мовою. Щорічний аналітичний огляд "Простору свободи" щодо становища української мови
"В Луценкові завжди боролися два начала – кон’юнктурне і революційне. Половина Луценка – це революція, половина – це кон’юнктура" – Тарас Стецьків.
Російський зашморг ліг на плесо Азовського моря з моменту відкриття Керченського мосту. Українські сили виявилися не готовими до нового щабля ескалації й перенесення українсько-російського протистояння на воду