Володимир СЕМКІВ

В умовах гібридної війни – замаскованої, пост-правдивої – для того, щоб здобути перемогу принаймні в окремому бою, іноді достатньо одного – просто залишитися чесним. Сказати, як є. Договір про дружбу із Росією має бути денонсовано повністю. Скасування окремих його пунктів – неприйнятна напівміра.
Минулого року в Польщі зареєстрували понад 1,8 млн заяв про намір найняти на роботу громадян України
Через 30 років після падіння мурів та режимів у Східній Європі, більшість країн тішаться, що все так сталося. Громадяни України натомість у тривозі
25.10.19 | | Україна
Тягар слави не дуже пасує Сенцову. Він відмовляється приміряти пафос і відкидає питання, які цілять або надто глибоко в серце, або надто високо в хмари
Олексій Гончарук заступає на посаду з безліччю авансів і високим рівнем довіри. Йому пощастило: може будувати стратегії, а не тільки гасити пожежі криз.
Виглядає, що нинішня українська влада повністю позбавлена внутрішніх комплексів, та чи добре виходить, коли робиться все і одразу?..
Відкликання Безсмертного із Мінська та ще кілька епізодів, які мало говорять про те, ким є Зеленський, натомість кажуть достатньо про те, ким він не є.
Депутатський склад Ради оновився на 76,9%. Однак є і такі, для яких ця каденція буде сьомою і навіть восьмою поспіль.
Українські виборці помчали на блиск сценічних софітів без жодної обережності. "Слуга народу" отримає у Верховній Раді більшість чисельністю у 253 депутата, перепльовуючи легендарну "групу 239". 
«Єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська мова»: Що і коли впроваджує закон про мову