Володимир СЕМКІВ

Українська влада не лише не змогла підготувати країну до зустрічі з пандемією, а й наговорила вже про той коронавірус цілу купу бздур
В умовах гібридної війни – замаскованої, пост-правдивої – для того, щоб здобути перемогу принаймні в окремому бою, іноді достатньо одного – просто залишитися чесним. Сказати, як є. Договір про дружбу із Росією має бути денонсовано повністю. Скасування окремих його пунктів – неприйнятна напівміра.
Минулого року в Польщі зареєстрували понад 1,8 млн заяв про намір найняти на роботу громадян України
Зеленський певен, що проблема полягає таки в компетенціях Кабміну. Новий рецепт – поповнити уряд людьми з досвідом, одначе під ті самі ілюзії.
Більшість українців згодні: українська мова є атрибутом державності, головним символом, урочистим моментом... Але ключове питання: чи треба нею говорити?
В умовах обмеженої видимості йде відчайдушна боротьба між тими, хто прагне побороти пустку, й тими, хто ладує в ній схеми.
Щойно «беркутівці» стали вільними, нитка розслідування розірветься. Це означає, що за вбивства на Інститутській, вірогідно, вже нікого ніколи не покарають
Держава в смартфоні: мобільні застосунки для документів, online-вибори і online-референдуми. Це класна ідея? Як далеко у наше життя можна пускати новітні технології?
Саміт "Нормандської четвірки" завершився без великих перемог, але водночас і без зрад. Власне, сама відсутність сенсаційних новин стала для багатох позитивною новиною.
Новий директор Інституту національної пам'яті – це зовсім не В'ятрович. Це радше навпаки