Володимир СЕМКІВ

В умовах гібридної війни – замаскованої, пост-правдивої – для того, щоб здобути перемогу принаймні в окремому бою, іноді достатньо одного – просто залишитися чесним. Сказати, як є. Договір про дружбу із Росією має бути денонсовано повністю. Скасування окремих його пунктів – неприйнятна напівміра.
Минулого року в Польщі зареєстрували понад 1,8 млн заяв про намір найняти на роботу громадян України
Нинішній світ стоїть на великій розвилці. Після пандемії він повернеться до більшої глобалізації чи до більшого протекціонізму? Що у цьому новому світі чекає на Україну?
Точкою максимального суголосся виборців зі своїм кандидатом стали стадіонні дебати на «Олімпійському». Зеленський атакував Порошенка низкою дошкульних запитань, які нині повертаються проти нього самого
Архів пожеж у Європі, складений упродовж минулих 30 днів, показує одну-єдину країну на цілий континент, котру навесні майже повністю вкрило червоними цятками. Це Україна. Жодній іншій країні не вдалося перевершити задимленого пекельця, котре влаштували українці на своїй землі.
Пересічні українські фермери сподіваються, що до 2024 року держава підготує агропромисловий комплекс до комфортного вступу у ринок землі й створить додаткові преференції для українського бізнесу.
Українська влада не лише не змогла підготувати країну до зустрічі з пандемією, а й наговорила вже про той коронавірус цілу купу бздур
Зеленський певен, що проблема полягає таки в компетенціях Кабміну. Новий рецепт – поповнити уряд людьми з досвідом, одначе під ті самі ілюзії.
Більшість українців згодні: українська мова є атрибутом державності, головним символом, урочистим моментом... Але ключове питання: чи треба нею говорити?
В умовах обмеженої видимості йде відчайдушна боротьба між тими, хто прагне побороти пустку, й тими, хто ладує в ній схеми.