Володимир СЕМКІВ

Зеленський не усвідомлює себе як державний діяч. У нього нема розуміння місії. Головне для нього – самовираження. Він пройнятий ідеєю самовираження: показати, що він може щось робити, подобатися людям. Відверто слабкий у розумінні державних інституцій.
В умовах гібридної війни – замаскованої, пост-правдивої – для того, щоб здобути перемогу принаймні в окремому бою, іноді достатньо одного – просто залишитися чесним. Сказати, як є. Договір про дружбу із Росією має бути денонсовано повністю. Скасування окремих його пунктів – неприйнятна напівміра.
Минулого року в Польщі зареєстрували понад 1,8 млн заяв про намір найняти на роботу громадян України
Бунтарям так і не вдалося змусити політичну верхівку до докорінного оновлення. Вони проґавили компроміс, у якому минуле змогло домовитися із майбутнім – зійшлося «десь посередині».
У в’язниці Олег Сенцов списав п'ятнадцять зошитів. Густо і дрібним почерком. Адміністрація запевне вилучила б ці рукописи… якби могла їх прочитати...
Росія не тільки не відмовилася від наміру перекроїти Україну на свій лад, а й ретельно відточує усі наявні важелі.
Американський Сенат розглянув кандидатуру Кіта Дейтона на вакантну вже понад рік посаду посла США в Україні.
Діти із західних областей України завжди на висоті. Кожен сьомий складений на 200 балів іспит – із Львівщини, а рекордні 795 і 798 балів набрали абітурієнти з Франківщини та Рівненщини.
Соціологія свідчить: хоча громадяни України й не обростають пієтетом до Совєцького союзу, водночас кількість нетерпимих до радянського терору українців теж не збільшується.
В Україні ще є державні інститути, котрі вміють не просто по-доброму мислити, а й ефективно діяти.
10.07.20 | | Україна