Володимир СЕМКІВ

В умовах гібридної війни – замаскованої, пост-правдивої – для того, щоб здобути перемогу принаймні в окремому бою, іноді достатньо одного – просто залишитися чесним. Сказати, як є. Договір про дружбу із Росією має бути денонсовано повністю. Скасування окремих його пунктів – неприйнятна напівміра.
Минулого року в Польщі зареєстрували понад 1,8 млн заяв про намір найняти на роботу громадян України
Американський Сенат розглянув кандидатуру Кіта Дейтона на вакантну вже понад рік посаду посла США в Україні.
Діти із західних областей України завжди на висоті. Кожен сьомий складений на 200 балів іспит – із Львівщини, а рекордні 795 і 798 балів набрали абітурієнти з Франківщини та Рівненщини.
Соціологія свідчить: хоча громадяни України й не обростають пієтетом до Совєцького союзу, водночас кількість нетерпимих до радянського терору українців теж не збільшується.
В Україні ще є державні інститути, котрі вміють не просто по-доброму мислити, а й ефективно діяти.
10.07.20 | | Україна
Або тепер, або вже через п'ять років: адміністративну реформу треба закінчити в найближчі два тижні, втім, у найближчих місцевих виборах районні ради винести за лапки.
Чипізація Білла Ґейтса, масонський контроль за народонаселенням, американські лабораторії в Україні, – пандемія covid-19 стала новим харчем для ненажерливої російської пропагандистської машини.
Нинішній світ стоїть на великій розвилці. Після пандемії він повернеться до більшої глобалізації чи до більшого протекціонізму? Що у цьому новому світі чекає на Україну?
Точкою максимального суголосся виборців зі своїм кандидатом стали стадіонні дебати на «Олімпійському». Зеленський атакував Порошенка низкою дошкульних запитань, які нині повертаються проти нього самого