Київ

Через двісті років після написання “Дзяди” Міцкевича допомагають нести світові правду про російську війну в Україні, а національні традиції й ідентичність є опорою в хаосі війни
Мирослав Лаюк – за книжку "Бахмут", Василь Махно – "за особливий голос в українській есеїстиці останніх двадцяти років і розбудову мостів культурного порозуміння".
Письменник та волонтер уже заявив, що 5 тисяч євро премії витратить на купівлю пікапа для ЗСУ.
Українцям випало обстоювати свою свободу в час, коли в демократичному світі її сприймають або як гарантовану даність, за яку навіть не слід боротися, або як цінність, яка менш пріоритетна за безпеку. Відтак не один із нас може відчути себе новітнім дисидентом.
Забезпечити механізми страхування для авіації буде простіше, якщо літаки почнуть літати з аеропорту "Львів", але Президент Володимир Зеленський наполягає на тому, щоб першим було відкрито міжнародний "Бориспіль".
​Форум Via Carpatia збере європейських політиків, інтелектуалів і привезе до столиці театральну прем’єру – «Дзяди» за твором Адама Міцкевича, який до сучасного контексту інтерпретували польська режисерка Мая Клечевська та український режисер Ростислав Держипільський.
Щоб вистояти й найефективніше освоїти західну допомогу, Україна має діяти як бездоганний механізм з ефективною синхронізацією усіх різнорідних його функцій. Тому «План перемоги» Володимира Зеленського має бути доповнений базовим «Планом перемоги України в Україні».
Читав текст військовослужбовець Павло Вишебаба, письменник, музикант, екоактивіст.
Підозрюваний у вбивствах під час Революції Гідності вийшов з СІЗО за рішенням Печерського суду Києва. За Парцеляка внести заставу в 1,2 млн грн.
У червні в Україні було зареєстровано 2 тис. випадків COVID-19, у липні – в шість разів більше