Київ

А новою головою Нацкомісії зі стандартів державної мови тепер є Чернобров Юлія Анатоліївна.
Він закликав о 16-й годині запалити свічки пам’яті, щоби їхнє тепло зігріло мільйони душ невинних жертв.
  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Укрзалізниця за участі віцепремʼєра з відновлення Олександра Кубракова та посла США Бріджит Брінк підписали Меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) допоможе модернізувати дільницю залізничної колії від станції Мостиська до станції Скнилів, що у Львові. Наразі йдеться про створення техніко-економічного обґрунтування проєкту, а під модернізацією – прокладення євроколії шириною 1435 мм.  
Причому війна проти України сприймається Кремлем наразі як важливий, але не єдиний фронт фактично світової війни із США і Заходом у цілому.
У постанові, ухваленій депутатами Верховної Ради у середу, 22 листопада, пропонується продовжувати співпрацю між країнами.
Укрзалізниця призначає 14 нових рейсів: 11 внутрішніх та 3 міжнародні. Крім того, передбачено покращення 19 рейсів по Україні та за кордон.
Зеленський наголосив, що десять років тому Україна розпочала нову сторінку боротьби, а українці провели свій перший контрнаступ – "проти беззаконня, спроби позбавити нас європейського майбутнього, проти нашої неволі"
Результати соціологічного дослідження про знання та сприйняття Української повстанської армії та її головного командувача Романа Шухевича, що його впродовж вересня-жовтня провів Центр досліджень визвольного руху за підтримки Українського культурного фонду.
  Напередодні 2024 року академік НАНУ Володимир Горбулін та директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак у своїй новій аналітичній статті формулюють три глобальні змінні того, як розвиватиметься війна з Росією: зовнішня допомога Україні, нарощення оборонно-промислового комплексу України та успіхи ЗСУ на полі бою і констатують, що:
Видавництво "Віхола" здало у друк "Перехресні стежки". Видання буде у подарунковому форматі, але особлива цінність його в повному збереженні мови та правопису оригіналу.