Київ

Лідер електоральних рейтингів визнав, що найважче в кампанії – підібрати команду. Обіцяв назвати п'ятірку до другого туру, а решту – впродовж 2,5 місяця.
Все, що відбувається в Україні напередодні виборів, розглядається через електоральну призму. Навіть шквальні пориви вітру, поліцейський рейд проти торговців пролісками і дератизація. Огляд подій тижня в Україні
Очільники представництв надіслали листи офіційним особам, у котрих розкритикували всі пропоновані нині законопроекти. Захід готовий надати експертів для формувалювання надійних і законних положень.
У понеділок вдень пляшку з займистою речовиною кинули в магазин на Хрещатику, вночі була спроба підпалу на Оболоні. Одного зі зловмисників затримано.
Міністр закордонних справ заявив, що офіційний Київ не прийме росіян у складі короткострокової місії для нагляду за виборами. Раніше під заборону потрапили і довгострокові спостерігачі.
Президент США використовує "геополітичні" репліки директора НАБ України, щоби засвідчити, що виборчий штаб Гілларі Клінтон використовував зовнішнє втручання в американські вибори.
Відзначимо, час для відкликання кандидатами заяв уже минув – Сергій Тарута залишиться в бюлетенях.
Судді Конституційного Суду Микола Мельник, Сергій Сас та Ігор Сліденко заявляють, що головування Станіслава Шевчука спричинить до повної руйнації конституційного правосуддя.
Слідство затримало одного з нападників і встановило, що Олександр Бухтатий зазнав чотирьох ударів у голову. Втім, експертиза свідчить, що Бухтатий помер через недугу серця – справу не кваліфікують як вбивство.
Український футбол втратив останню команду в єврокубковому сезоні.