Київ

Лауреатами стали Дмитро Лазуткін, Ярина Чорногуз, Євген Малолєтка, Мстислав Чернов, Василиса Степаненко, Джамала, Кармелла Цепколенко, Іван Уривський, Тетяна Овсійчук, Сусанна Карпенко, Андрій Єрмоленко.
Код мережі призначення "75" отримав "Vodafone", а "77" – "Київстар"
Розслідування щодо беатифікації та канонізації кардинала Любомира Гузара розпочали з огляду на численні звернення поодиноких людей та спільнот вірних.
Головнокомандувач Збройних Сил Валерій Залужний у колонці для CNN окреслив головні цілі, на яких треба зосередити зусилля у війні проти російської агресії.
Найнижчий рівень етнічних упереджень в Україні до поляків, потім до канадців і американців, а далі – до німців, французів та євреїв; найгірше в Україні ставляться до росіян Росії, потім до білорусів Білорусі
Речник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що системи протиповітряної оборони не можуть закрити всю територію України, відтак ворожим ракетам і дронам вдається долітати і до західних регіонів. 
Ця атака є великим попередженням не тільки для України, а й для всього західного світу – насправді ніхто не є недоторканним
Найстарший син третьої внучки Івана Франка Зеновії Ростислави Франко і Павла Юрачківського мав 72 роки.
"Вороги насправді дуже сильно бояться українського духу українських людей, які доводили, доводять і доведуть, що ми сильніші. Сильніші за цю війну. Бо ми – такий народ"
У переліку прозові й поетичні новинки, переклади, нонфікшн, твори для дітей, мистецькі видання і гуманітаристика